Tinkamų stiklo-metalo durų namuose pasirinkimas yra svarbus sprendimas. Tai ne tik funkcionalumo, bet ir stiliaus bei estetikos klausimas. Renkantis duris namams ar biurui, metalo-stiklo durys yra itin populiarus pasirinkimas. Turint itin platų dizaino asortimentą, gali būti sudėtinga rasti tinkamą sprendimą, atitinkantį jūsų poreikius. Tačiau kuo tiksliai skiriasi skirtingi dizainai ir kurį dizainą turėtumėte pasirinkti?

Stiklinės durys su metaliniais rėmais

Vienvėrės arba dvivėrės durys

Tai pats paprasčiausias ir praktiškiausias stiklinių durų pasirinkimas. Skaidrus stiklas įrėmintas juodais metaliniais profiliais yra minimalistiškas ir paprastas sprendimas jūsų interjerui. Paprastos vienvėrės arb dvivėrės stiklo-metalo durys yra praktiškas pasirinkimas moderniam interjero stiliui bei puikiai tinka mažose patalpose, kuriose norime išlaikyti šviesos ir erdvumo jausmą.  Vienvėrės arba dvivėrės stiklinės durys gali tapti funkcionaliu pasirinkimu biurams, parduotuvėms arba jūsų namams, kuriuose norite atskirti patalpas neprarandant natūralios šviesos sklaidos bei atvirumo pojūčio. Norint modernaus įvaizdžio, rinkitės mažiau metalinių skirtukų, skaidančių stiklą, turintį dizainą. Durų dizainas su 6, 8 arba daugiau stiklo kvadratų sukuria industrinio, Niujorko lofto stiliaus įvaizdį.

Susistumiančios į sieną slankiojančios durys

Slankiojančios durys, susistumančios į nišą sienoje yra idealus sprendimas norint sutaupyti erdvę bei sukurti sklandų perėjimą tarp dviejų patalpų. Metaliniai rėmeliai suteikia konstrukcijai stabilumo ir tvirtumo. Tokios durys slankiojasi tyliai bei lengvai. Slankiojančios durys yra populiarus sprendimas moderniuose namuose, biuruose, patalpose, kuriose, pagal poreikį, privalu atskirti arba atverti erdves. Į sieną susistumiančios slankiojančios durys yra puikus sprendimas norint atskirti patalpas, išsaugoti erdvumo jausmą bei sutaupyti vietos. Nepermatomo stiklo dizainas taip pat leis sklisti natūraliai dienos šviesai neprarandant privatumo. Sutaupykite vietos ir įsileiskite daugiau šviesos!

Slankiojančios durys stiklo-metalo
Industrinio stiliaus metalo pertvara

Stiklinės durys su dekoratyvinėmis metalinėmis plokštėmis

Jei norite išskirtinio elegancijos ir stiliaus pojūčio, stiklinės durys su dekoratyvinėmis metalinėmis plokštėmis vietoje stiklo gali būti puikus pasirinkimas. Tokios stiklo pertvaros turi ypatingą dizaino kombinaciją iš metalo ir stiklo plokščių. Tai suteikia menišką įvaizdį ir gali tapti puikus dizaino elementas unikalaus interjero kambaryje. Stiklinės durys su dekoratyvinėmis metalo plokštėmis puikiai tinka prieškambariuose, biuruose arba kaip pagrindinis kambario akcentas, kuriame siekiate pabrėžti tam tikro interjero įspūdį. Tai idealus pasirinkimas industriniam arba kaimiško interjero stiliui.

Durys su matiniu arba raštuotu stiklu

Jei viena pagrindinių durų savybių yra suteikti privatumo, matinis arba raštuotas stiklas gali būti puiki alternatyva skaidriam. Šios pertvaros suteikia atvirumo ir šviesumo jausmą, bet taip pat sulieja/uždengia vaizdą ir suteikia privatumo. Metaliniai rėmeliai suteikia stabilumo bei modernų įvaizdį. Matinis arba tekstūruotas stiklas puikiai tiks tokioms patalpoms kaip vonios kambarys, darbo kambarys arba susitikimų salė. Tokiose patalpose dažniausiai siekiame išlaikyti privatumą, bet tuo pačiu stengiames paversti erdvę kuo šviesesne ir atviresne.

Metalo durys su rifliuotu stiklu

Renkantis sau tinkamą sprendimą, svarbu apsvarstyti savo poreikius bei norimas specifikacijas. Pagalvokite kokio stiliaus durų norite, kiek patalpoje turite erdvės, kokia pagrindinė stiklo pertvaros funkcija, ir ar privatumas yra svarbus faktorius? Taip pat apsvarstykite kambario išdėstymą bei stilių. Taip išsirinksite tinkamo stiliaus ir funkcionalumo pertvarą.

Susisiekite su mumis ir mes jums padėsime pritaikyti stiklo-metalo pertvarą prie jūsų interjero!