Dominius siūlo išskirtines bei praktiškas sulankstomas duris iš metalo ir stiklo Jūsų namams. Sulankstomos durys – praktiškas pasirinkimas, nepriklausomai nuo to, ar savo namuose turite daug vietos, ar mažai. Sulankstomos durys yra puikus pasirinkimas, jei norite maksimaliai išnaudoti erdvę. Minimalistinis interjeras – tai šviesi bei neperkrauta patalpa, kurios kasdienybė dvelkia prabanga, gyvenimo kokybe ir lėtu gyvenimo ritmu. Tikime, kad atsisakę interjero elementų bei detalių gausos galėsite sukurti Jus raminančią aplinką. Dominius gaminamos sulankstomos durys iš metalo ir stiklo puikiai atspindi šiaurietišką estetiką. Produktai yra estetiško, tvarkingo ir minimalistinio dizaino, subalansuoto funkcionalumo ir patogumo. Dominius sulankstomas duris gaminame pagal kliento pageidavimus ir poreikius.

Sulankstomos durys be bėgelių

Dominius siūlo unikalų sprendimą – sulankstomas duris be apatinio ir viršutinio bėgelio. Išskirtinės industrinio stiliaus sulankstomos durys išrankiems klientams, kurie nori ne tik unikalaus interjero, bet ir reikalauja prabangaus dizaino sprendimo. Sulankstomos durys veikia kaiščių pagalba.

Sulankstomos-stiklinės-durys-metalo-stiklo-durys-sulankstomos-industrinės-durys-sulankstomos-juodos-metalinės-durys-Dominius-susilankstančios-durys
Sulankstomos-stiklinės-durys-metalo-stiklo-durys-su-bėgeliu-sulankstomos-industrinės-durys-sulankstomos-juodos-metalinės-durys-Dominius-susilankstančios-durys (10)

Sulankstomos durys su bėgeliais

Minimalistinis interjeras yra toks pat unikalus kaip ir jūsų asmenybė. Dominius profesionalai siekia sukurti interjerą, kuris taptų kliento asmenybės tąsa, natūraliai išpildančia kiekvieno kliento gyvenimo būdą. Dominius sulankstomos durys su viršutiniu ir apatiniu bėgeliu išreikš jūsų tikrąją asmenybę. Dirbdami su individualiais užsakymais galime įgyvendinti unikalius sprendimus, kurie išpildys Jūsų asmeninę interjero viziją. 

Susisiekite ir užsisakykite

  Vardas *

  Telefono nr. *

  Įmonė

  El. pašto adresas *

  Užklausa *

  Pridėti failą (.pdf, .png, .jpg)