Dominius siūlo lauko duris ir langus su kokybiškais aliuminio profiliais. Dizaino sprendimai su Reynaers ir SCHUCO aliuminio profiliais sukurs erdvumo ir stilingumo jausmą Jūsų namuose. Aliuminio durys ir langai gaminami pagal kliento individualius matmenis ir norus – siūlome platų RAL spalvų, formų, elementų ir dizainų asortimentą – viską, kas atspindi Jūsų asmenybę ir gyvenimo būdą. Aliuminio profiliai užtikrina aukštą komforto ir kokybės lygį. Durys bei langai gaminamos su tarpinėmis, kurios užtikrina gerą sandarumą bei šilumos izoliaciją. Aliuminis yra viena iš patvariausių gamybos medžiagų. Aliuminio durys ir langai yra neveikiami UV spindulių, drėgmės, nerūdija ir nesideformuoja. Lengvos aliuminio durys atitinka aukščiausius stabilumo, ilgaamžiškumo ir tvirtumo standartus, todėl tarnaus Jums daugiau nei 40 metų.

Varstomos durys

Minimalistinis dizainas bei ploni profiliai Jūsų namams suteiks harmoningą vizualinį išraiškingumą. Puikus sprendimas šiuolaikiškos architektūros pastatams, kuris atitinka aukščiausius saugumo ir šilumos izoliacijos standartus – durys sukurtos atlaikyti visų tipų oro sąlygas. Aliuminio durys gali būti gaminamos kaip į vidų ar išorę atsidarančios durys arba kaip pasukamos durys.

Pasukamos-lauko-durys-Pivot-lauko-durys-Reynaers-aliuminio-profiliai-Sukamos-lauko-durys-su-aliuminio-profiliais-Schuco-aliuminio-stiklinės-durys
Aliuminio-profiliu-langai-Reynaers-langai-Schuco-langai-Dominius-aliminio-langai

Langai

Langai su plonais aliuminio profiliais leidžia maksimaliai išnaudoti į namus besiskverbiančią natūralią dienos šviesą, todėl bet kuri erdvė tampa daug patrauklesnė, jaukesnė ir šiltesnė. Aukštos kokybės tvirto aliuminio langai gali būti gaminami kaip stacionarūs arba varstomi, tiek į vidų, tiek į išorę.

Stumdomos durys

Mėgaukitės įkvepiančiu vaizdu neišeidami iš namų su stumdomomis durimis su aliuminio profiliais. Platus durų varstymo būdų pasirinkimas, siauri, stilingi aliuminio rėmai ir estetiška išvaizda papildys tiek Jūsų eksterjerą, tiek interjerą. Galimi įvairūs atidarymo variantai – nuo ​​vieno bėgelio sprendimo, kurį galima paslėpti sienoje, iki kelių bėgelių sprendimo, skirto didelėms angoms užpildyti. Stumdomos durys užtikrina nepertraukiamą ir vientisą panoraminį vaizdą, kadangi jas sudaro mažiau durų, durų varčios yra platesnės, o stiklo plokštės didesnės. Puikias izoliacines savybes turinti sistema yra patvarus ir energiją taupantis sprendimas. Stumdomos durys turi pakėlimo-nustūmimo funkciją, kuri suteiks Jūsų gyvenimo būdui ergonomiškumą bei komfortą.

Stumdomos-lauko-durys-su-Reynaers-aliuminio-profiliais-Dominius-slankiojancios-lauko-durys-stiklinės-lauko-durys
Sulankstomos-lauko-durys-su-Reynaers-aliuminio-profiliais-Dominius-sulankstomos-lauko-durys-stiklinės-lauko-durys

Sulankstomos durys

Durys, tinkančios prie bet kokio architektūros stiliaus. Sulankstomos durys su aliuminio profiliais ir bėgelių sistema suteikia galimybę maksimaliai išnaudoti erdvę. Šis dizaino sprendimas sukurs sklandų ir platų perėjimą tarp namų ir sodo erdvių. Aliuminio sulankstomos durys turi estetiškus ir plonus rėmelius, kurie praleidžia daugiau šviesos, atveria platesnį kraštovaizdį, suteikia maksimalų permatomumą ir komfortą.

. 

Susisiekite ir užsisakykite

  Vardas *

  Telefono nr. *

  Įmonė

  El. pašto adresas *

  Užklausa *

  Pridėti failą (.pdf, .png, .jpg)