Vienas funkcionaliausių sprendimų – stumdomos durys. Rinkitės minimalistinį dizainą, pamirškite varstomas duris, kurios Jūsų namuose užima daugiau vietos. Stumdomos durys dabar itin populiarus sprendimas skandinaviškame interjere ne tik dėl savo funkcionalumo, bet ir dėl modernaus įvaizdžio. Skandinaviška estetika ir industrinis stilius puikiai dera bet kokio stiliaus namuose. Visos Dominius stumdomų durų konstrukcijos gaminamos be apatinio bėgelio. Bėgelių sistema tvirtinama lubose, o minimali kreipiančioji detalė montuojama ant grindų. Toks sprendimas padeda išsaugoti atskirų patalpų vientisumą. Dominius tikslas – įgyvendinti praktiškus ir funkcionalius sprendimus, neprarandant estetikos bei ilgaamžiškumo.

Stumdomos durys su bėgeliu ant sienos

Šis sprendimas tinka tiems, kurie nori praktiškos, vietą taupančios patalpų pertvaros, neatliekant jokių papildomų sienos paruošimo darbų. Rinkitės viengubas arba dvigubas ant sienos montuojamas stumdomas duris, taip pat stumdomas duris su šoninėmis panelėmis ar be jų. Pripildykite savo kambarį natūralios šviesos ir maksimaliai išnaudokite namų erdvę įsigiję Dominius stumdomas duris.

.

stumdomos-durys-iš-metalo-ir-stiklo-pakabinamos-ant-sienos-juodos
dvigubos-stumdomos-durys-su-fiksuotomis-dalimis-metalinės-stiklinės

Stumdomos durys su fiksuotomis sienelėmis

Stumdomos durys su fiksuotomis panelėmis yra puikus sprendimas, jei namuose turite didesnę angą, kurią norite užpildyti išskirtine interjero detale. Toks sprendimas leidžia dvi vidurines durų varčias sustumti ant šoninių panelių. Stumdomos durys minimaliai išnaudoja vietą patalpoje ir palaiko stilingą, šviesią bei vientisą namų erdvę. Siūlome platų stiklų tipų bei metalo spalvų pasirinkimą.

Susistumiančios į sieną durys

Sienoje įmontuojamos stumdomos durys ypatingos, nes jas patogiai galima sustumti į sieną. Tokios durys yra praktiškiausias sprendimas, kuris sutaupys vietą Jūsų namuose ir vizualiai padidins erdvę. Bėgelis tvirtinamas į lubas, o ant grindų montuojama nedidelė kreipiančioji detalė.

Stumdomos-metalinės-durys-su-stiklu-susistumiančios-į-sieną
stumdomos-metalo-ir-stiklo-durys-su-pakabinamu-bėgeliu

Stumdomos durys su "Rustic" bėgeliu

Įprastos stumdomos stiklo-metalo durys su moderniais bėgeliais Jums atrodo nuobodžios? Turime sprendimą, kuris tikrai pranoks Jūsų lūkesčius! Dominius siūlo „rustic“ stiliaus stumdomas duris su išskirtinio dizaino bėgeliu, kuris yra ir estetiškas, ir minimalistinis.

Teleskopinės stumdomos durys

Galbūt namuose turite didesnę angą, kurią norite užpildyti minimalistiniu dizainu? Teleskopinės stumdomos durys – sprendimas Jums. Dviejų ar trijų dalių stumdomos durys gali būti pagamintos su teleskopiniu bėgeliu. Toks sprendimas leidžia visas durų varčias patogiai vienu metu išstumti iš sienos – praktiška ir funkcionalu!

Teleskopinės-metalinės-stumdomos-durys-industrinio-stiliaus-slankiojančios-durys-modernios-stiklinės-durys-stumdomos-durys-su-stiklu-ir-metalu-metalinės-stiklinės-stumdomos-durys

Susisiekite ir užsisakykite

  Vardas *

  Telefono nr. *

  Įmonė

  El. pašto adresas *

  Užklausa *

  Pridėti failą (.pdf, .png, .jpg)