Skandinaviški interjero sprendimai, kurie pavers Jūsų kambarį stilingu bei erdviu. Minimalistinė estetika natūraliai susilies ir papildys daugumą architektūrinių sprendimų. Stiklinės durys gaminamos pagal kliento matmenis ir poreikius, todėl Jūsų pačių suprojektuotos metalinės durys namams suteiks funkcionalumo, išskirtinumo ir stilingumo. Skandinaviško dizaino metalinės-stiklinės vidaus durys – vienas iš labiausiai atpažįstamų skandinaviško stiliaus elementų, pabrėžiančių natūralią aplinką. Jaukumo jausmui sustiprinti šiaurietiškas interjeras dažnai papildomas tokiais elementais kaip medinės grindys ar lubų sijos. Dominius profesionalai visada atsižvelgs į jūsų individualius poreikius ir padės pasirinkti tinkamą sprendimą, pateisinantį jūsų lūkesčius.

Dvivėrės durys

Paprastas ir estetiškas sprendimas jums, norintiems sukurti pramoninio dizaino pojūtį savo namuose. Dvivėrės vidaus durys gali būti gaminamos su 6 mm skaidriu grūdintu stiklu (arba kitų rūšių stiklu) bei siaurais juodais metaliniais skirtukais. Metalas dažomas milteliniu būdu visomis RAL paletės spalvomis. Stiklo duris galima užsisakyti su minimalistine traukiama arba nuspaudžiama rankena. Magnetinis stabdis tvirtinamas prie durų viršaus arba šono tam, kad durys laikytųsi rėme. Durys gaminamos be slenksčių.

Dvivėrės metalo ir stiklo durys
dvigubos-metalinės-durys-su-stiklu-su-šoninėmis-sienelėmis

Dvivėrės durys su fiksuotomis sienelėmis

Galbūt Jūsų namuose yra erdvė, kurią svajojate išnaudoti kurdami unikalų interjerą? Mūsų dvivėrės durys su fiksuotomis šoninėmis panelėmis pabrėžia skandinavišką dizainą bei harmoniją tarp ypač skaidraus grūdinto stiklo ir juodo matinio metalinio rėmo. Taip pat siūlome garsą ir šilumą izoliuojančius dizaino sprendimus. Galimi įvairūs dizaino sprendimai bei stiklo skaidymas.

Vienvėrės durys

Jei turite nedidelę erdvę, kuriai norite suteikti estetiškų pramoninio dizaino elementų, vienvėrės durys iš metalo ir stiklo yra geriausias pasirinkimas. Tai dar vienas sprendimas, išlaikantis erdvę patalpoje ir sukuriantis skandinavišką jaukumą. Šios durys gali būti pagamintos be rėmelių, skaidančių stiklą, taip maksimaliai išnaudojant natūralią dienos šviesą. Skaidrus, laminuotas, pilkai tonuotas, spalvotas, veidrodinis arba rifliuotas stiklas – galite rinktis pagal savo skonį!

vienvėrės-metalinės-durys-su-stiklu-ir-skirtukais-Dominius-durys
Viengubos varstomos durys iš metalo ir stiklo su šonine sienele

Vienvėrės durys su fiksuota sienele

Vienvėrės durys gali būti gaminamos su fiksuota arba pusiau fiksuota šonine panele. Tai puikus pasirinkimas norint išnaudoti didesnę erdvę, bet tuo pačiu išlaikant natūralios dienos šviesos patekimą į kambarį. Pagal poreikį pusiau fiksuota šoninė panelė gali būti atidaroma, taip dar labiau atveriant namų erdvę.

Pivot durys

Ieškote išskirtinio dizaino sprendimo? Dominius pristato naujausią durų tipą – Pivot (sukamas) duris. Sukamosios vidaus durys turi vyrius viršuje ir apačioje, toks sprendimas leidžia pasukti duris į abi puses. Taip savo namuose sutaupysite vietos ir sukursite stilingą interjero sprendimą, kuris tarnaus ir kaip interjero detalė, ir kaip kambario pertvara.

pivot-stiliaus-durys-su-metalu-ir-stiklu

Susisiekite ir užsisakykite

  Vardas *

  Telefono nr. *

  Įmonė

  El. pašto adresas *

  Užklausa *

  Pridėti failą (.pdf, .png, .jpg)