Ieškote natūralią šviesą ir erdvės vientisumą išlaikančio sprendimo? Funkcionalios pertvaros iš stiklo ir metalo pranoks Jūsų lūkesčius. Tai puikus pasirinkimas gyvenamosioms ir komercinėms patalpoms, kuris suteiks lengvumą ir kontrastingas linijas Jūsų interjerui. Dominius gaminių kokybei skiriame ypatingą dėmesį. Gamyboje naudojame tik aukščiausius kokybės standartus atitinkančias medžiagas ir technologijas. Siekiame, kad mūsų gaminiai būtų vertinami ne tik dėl išskirtinio dizaino ir funkcionalumo, bet ir dėl ilgaamžiškumo. Mes suprantame, kad kiekviena Jūsų namų erdvė yra unikali, todėl vengiame standartinių sprendimų. 

Metalo-stiklo pertvara

Dominius metalo ir stiklo pertvaros puikiai atspindi šiaurietišką estetiką. Produktai yra skaidraus, preciziško ir minimalistinio dizaino, subalansuoto funkcionalumo ir patogumo. Stiklo siena gali būti gaminama įvairių dydžių ir spalvų, todėl yra lengvai pritaikoma prie Jūsų namų interjero. Susikurkite savitą kambario pertvarą su Dominius stiklo-metalo sienele!

metalo-ir-stiklo-pertvara-su-skirtukais
stiklo-ir-metalo-langas-fiksuota-pertvara-juodos-spalvos-su-permatomu-stiklu

Metalo-stiklo elementai

Dominius galite įsigyti stiklo sieneles su metaliniais rėmais, kurias galėsite naudoti kaip pertvaras, garsą izoliuojančias sieneles ar tiesiog kaip stilingus interjero elementus. Platus skirtingų stiklų, spalvų ir dydžių pasirinkimas leidžia nesunkiai priderinti stiklo konstrukciją prie Jūsų namų interjero. Taip pat iš stiklo-metalo sienelių galite susikurti savo atskirą stiklinį kambarį.

Stiklo pertvara vyno kambariui

Stiklo pertvara su metaliniais rėmais vyno kambariui sukuria lengvą ir erdvų pojūtį bei pabrėžia bendrą Jūsų interjero įspūdį. Vyno kambario sienelė papildys jūsų modernią namų erdvę ir sukurs šiuolaikišką atmosferą. Tokios sienos taip pat gali būti pagamintos su izoliuojančiu stiklu bei slenksčiu, kad būtų pasiekta aukščiausios kokybės šilumos izoliacija. Galite rinktis iš įvairių tipų stiklų, kurie nepraleidžia tiesioginės šviesos. 

 

vyno-kambarys-padarytas-iš-Dominius-metalo-ir-stiklo-pertvaru
dušo-pertvara-dušo-sienelė-pagaminta-iš-metalo-ir-stiklo

Dušo pertvara

Dominius dušo sienelė gaminama iš tvirtos stiklo konstrukcijos su juodu rėmu ir gali būti montuojama nišoje iš kitų medžiagų konstrukcijų. Minimalistinis dizainas tinka tiek skandinaviško, tiek industrinio stiliaus vonios kambariams. Juodos spalvos aliuminio profiliai gali būti naudojami siekiant išpildyti modernią interjero visumą arba suteikti išskirtinumo klasikinio stiliaus aplinkai. Dušo sienelė – puikus sprendimas tiems, kurie nori pasiekti maksimalų rezultatą išnaudojant minimalią erdvę patalpoje.

Susisiekite ir užsisakykite

  Vardas *

  Telefono nr. *

  Įmonė

  El. pašto adresas *

  Užklausa *

  Pridėti failą (.pdf, .png, .jpg)