Dominius dušo durys ir sienelės atspindi svarbiausius skandinaviško dizaino elementus: kokybę, minimalizmą ir funkcionalumą. Grūdinto stiklo ir metalo konstrukcija suteiks tvarkingos ir švarios erdvės pojūtį bei natūraliai susilies su vandens tėkme. Platus techninių dizaino sprendimų pasirinkimas leidžia įgyvendinti unikalius klientų poreikius ir nestandartinius sprendimus. Aukštos kokybės dušo sienelės ir durys suprojektuotos iš juodo aliuminio rėmų ir skaidraus grūdinto tvirto stiklo, padengto hidrofobine danga. Dėl inovatyvių technologijų dušo duris arba pertvarą galima montuoti tiesiai ant grindų arba ant dušo kabinos pagrindo. Dominius tikslas – pasiūlyti praktiškus ir funkcionalius sprendimus, neprarandant estetikos ir ilgaamžiškumo Jūsų vonios kambaryje.

Dušo durys

Dušo durys – tai praktiška vonios kambario konstrukcija, suteikianti unikalų industrinio stiliaus pojūtį. Dušo durys gali būti gaminamos iš juodų profilių kvadratinių formų elementų, kurie puikiai dera tiek su šviesiais, tiek su tamsiais tonais, pabrėžiant kontrastus. Šis dizainas suteiks Jūsų vonios kambariui estetišką įvaizdį, ypač minimalistiniame interjere.

dušo-durys-iš-metalo-ir-stiklo
dušo-pertvara-dušo-sienelė-pagaminta-iš-metalo-ir-stiklo

Dušo sienelės

Dominius dušo sienelė pagaminta iš vientiso stiklo konstrukcijos bei juodo aliuminio rėmo. Sienelė gali būti montuojama nišoje iš kitos medžiagos konstrukcijų. Minimalistinis dizainas tinka tiek skandinaviško, tiek industrinio stiliaus vonios kambariams. Juodos spalvos profiliai gali būti naudojami siekiant išpildyti modernią visumą arba suteikti išskirtinumo klasikinei aplinkai. Dušo sienelė gaminama iš skaidraus, matinio arba rifliuoto stiklo. Dominius dušo sienelė – puikus sprendimas tiems, kurie nori pasiekti maksimalų rezultatą išnaudojant minimalią erdvę patalpoje.

Dušo kabinos

Dušo kabina su minimalistine rankena gali sukurti šiuolaikišką industrinio stiliaus įvaizdį. Modernaus, miestu alsuojančio interjero dizaino dušo kabinos su geometriniais motyvais suteiks Jūsų vonios kambariui dinamiškumo įspūdį. Modernios dušo kabinos ir vintažinio stiliaus vonios kambario derinys, tai originalus bei šiuolaikiškas sprendimas. Tokie kontrastai išryškina interjero išskirtinumą. Minimalistinio dizaino dušo kabina vizualiai padidins nedidelį vonios kambarį – stilinga ir praktiška.

metalo-ir-stiklo-dušo-kabina
berėmės-dušo-durys-su-stiklu

Berėmės dušo durys

Berėmių dušo durų stiklas yra padengtas hidrofobinėmis nanodalelėmis, kurios leidžia apsaugoti dušo duris nuo žalingo drėgmės ir prausimosi priemonių poveikio. Mes naudojame tik aukštos kokybės patvarias detales – chromas suteikia gaminiui nepaprasto patvarumo ir atsparumo, o magnetinės sutvirtinamosios detalės užtikrina atsparumą vandeniui. Tokios dušo durys gali išpildyti įvairias interjero dizaino vizijas: dušo kampai, pertvaros ar papildymas kitomis dalimis ir detalėmis. Berėmės dušo durys – aukščiausius kokybės standartus ir praktiškumą atitinkantis sprendimas. Nereikia jokių papildomų detalių, užtenka tvirto stiklo ir chromo konstrukcijos, kuri puikiai tiks bet kuriame vonios kambaryje.

Susisiekite ir užsisakykite

  Vardas *

  Telefono nr. *

  Įmonė

  El. pašto adresas *

  Užklausa *

  Pridėti failą (.pdf, .png, .jpg)