Dominius siekia, kad Jūsų namai būtų šviesesni. Mūsų turėklai sukuria lengvą ir erdvų pojūtį bei padeda pabrėžti bendrą jūsų namų interjero įspūdį. Turėklai gali būti gaminami iš stiklo, plieno arba perforuoto plieno. Projektuojame ir gaminame turėklus pagal Jūsų pageidavimus ir poreikius. Metaliniai turėklai – tai ne tik savo funkcijas atliekanti konstrukcija. Individualiai sukurti originalūs turėklai taip pat gali būti namų puošmena ar išskirtinis elementas, suteikiantis Jūsų kambariui unikalumo. Specialiai pagaminti metaliniai turėklai tinka visiems interjero dizainams: nuo retro iki skandinaviško dizaino. Norintiems suteikti namams žaismingumo, siūlome platų spalvų asortimentą. Jei norite vizualiai padidinti erdvę, šiuos lūkesčius galima išpildyti pasirenkant skirtingus metalinių turėklų su stiklu variantus. Nemėgstantiems naujovių gaminame ir nestandartinių formų perforuotus metalo turėklus. Pas mus rasite profesionalių ir originalių sprendimų kiekvienam skoniui ir kiekvienam poreikiui.

Metalo ir stiklo turėklai

Skandinaviškas interjeras suteikia daug privalumų. Mūsų tikslas – sukurti kuo daugiau atviros erdvės Jūsų namuose. Turėklai su metaliniais rėmais ir stiklo plokštėmis maksimaliai išpildo visus skandinaviško dizaino privalumus. Patvarus gaminys atlieka turėklų ir pertvarų funkciją. Metaliniai turėklai, tvirtinami prie grindų ir sienų, taip pat atitinka visus saugumo standartus. Turėklus derinant prie namų interjero, net pats išrankiausias ras sau patinkantį variantą. Geriausias sprendimas visuomet yra paprastas, funkcionalus ir originalus.

metalo-ir-stiklo-turėklas-pastatytas-laiptų-aikštelėje
metaliniai-turėklai-pritvirtinti-prie-laiptų

Metaliniai turėklai

Gaminame įvairių dydžių, formų, spalvų ir dizaino metalinius turėklus. Tinkamai parinkti kokybiški metaliniai turėklai suteikia Jūsų namams papildomo komforto. Stengiamės produktą pagaminti taip, kad skandinaviškas dizainas ir šiaurietiška estetika kartu sukurtų unikalius svajonių namus. Tikime kūrybine laisve ir vengiame nusistovėjusių standartų. Nors metalas dažnai asocijuojasi su šaltumu, tinkamo dizaino metaliniai turėklai gali sukurti išties jaukius namus. Natūralios kompozicijos arba prie turėklų pritaikytos žaismingos spalvų detalės sukurs kontrastą, suteikiantį estetišką jaukumą. Dėmesys detalėms, geometrinių formų panaudojimas ir pasirinktų medžiagų deriniai leidžia sukurti aplinką, kurioje jausitės laisvai.

Stikliniai turėklai

Dominius turėklai be stulpelių – savitas stiklinių turėklų variantas. Mūsų turėklai natūraliai įsilies į Jūsų namų aplinką ir suteiks taip visų vertinamą saugumo ir modernumo jausmą. Mes suteikiame galimybę Jums patiems susikurti savo turėklus be stulpelių. Stiklo pasirinkimas ir įvairios tvirtinimo galimybės suteikia Jūsų turėklams norimą išvaizdą. Stikliniai turėklai be stulpelių yra pagaminti iš grūdinto ir laminuoto 10,76 mm, 12,76 mm arba 16,76 mm stiklo su šlifuotomis ir poliruotomis briaunomis, todėl stiklas yra tvirtas bei ilgaamžis.

berėmiai-stiklo-turėklai
metalinis-porankis-palei-sieną

Porankiai

Norintiems porankių, siūlome rinktis iš aliuminio arba ąžuolo medžiagų. Jei nesiremsite į stiklinius turėklus, galite juos užsisakyti be porankių. Porankiai taip pat gali būti pagaminti kaip atskiras gaminys ir tvirtinami prie sienos.

Susisiekite ir užsisakykite

  Vardas *

  Telefono nr. *

  Įmonė

  El. pašto adresas *

  Užklausa *

  Pridėti failą (.pdf, .png, .jpg)