Ši Slapukų politika taikoma kartu su mūsų privatumo politika, kurioje aprašoma, kaip tvarkome jūsų asmeninę informaciją. Ši slapukų politika taikoma slapukų naudojimui Dominius AS interneto svetainėje www.dominius.lt (toliau – Interneto svetainė).

Kas yra slapukai

Slapukai – tai tekstiniai failai su nedideliais informacijos kiekiais, kurie atsisiunčiami ir išsaugomi jūsų kompiuteryje, mobiliajame telefone ar kituose įrenginiuose, kai lankotės interneto svetainėje. Jūsų naršyklė siunčia šiuos slapukus atgal į svetainę kiekvieną kartą, kai vėl apsilankote svetainėje.

Kokius slapukus naudojame:

Būtinieji slapukai

Šie slapukai yra absoliučiai būtini, kad galėtumėte judėti ir naudotis svetainės funkcijomis.

Funkciniai slapukai

Funkciniais slapukais renkama informacija apie jūsų pasirinkimus ir leidžia mums atitinkamai pritaikyti svetainę.

Rinkodaros slapukai

Šie slapukai naudojami siekiant apriboti, kiek kartų lankytojas mato reklamą, taip pat padėti įvertinti reklamos kampanijos veiksmingumą. Trečiųjų šalių tikslinius slapukus jūsų įrenginyje gali talpinti trečiųjų šalių reklamuotojai, reklamos tinklai, duomenų mainai, rinkodaros analizės ir kiti paslaugų teikėjai.

Statistiniai slapukai

Šiuos slapukus „Dominius AS” naudoja rinkdama informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetaine. Tai, be kita ko, apima informaciją apie tai, kaip dažnai lankotės mūsų Interneto svetainėse, kurie puslapiai naudojami dažniausiai ir kaip dažnai naudojatės interneto svetaine.

Mūsų naudojami slapukai

Mes naudojame „Google Analytics”, kuris jūsų įrenginyje išsaugo slapukus, kad būtų galima rengti anonimines ataskaitas ir statistinius duomenis. Šią informaciją „Google” saugo pagal savo privatumo politiką.

Google Analytics ir Google Tag Manager

Tai yra trečiųjų šalių slapukai, kurie renkami ir tvarkomi anonimiškai, siekiant stebėti ir gerinti svetainės veikimą (veikimo slapukai). Google Analytics naudoja slapukus anoniminei informacijai apie naudotojų veiklą svetainėje rinkti ir analizuoti.

Jei nenorite, kad paslauga rinktų informaciją apie jūsų veiklą, „Google” siūlo „Google Analytics” atsisakymo funkciją. Norėdami išjungti „Google Analytics”, spustelėkite šią nuorodą: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Facebook Pixel

Šį slapuką saugo „Facebook”. Jis leidžia „Dominius AS” matuoti, optimizuoti ir formuoti auditoriją reklamos kampanijoms „Facebook” tinkle.

Galite išjungti „Facebook” slapukų ir „Facebook Pixel” pakartotinės rinkodaros naudojimą savo asmeniniuose „Facebook” nustatymuose.

Kaip valdyti slapukus?

Slapukus galite kontroliuoti arba ištrinti pagal pageidavimą. Daugiau informacijos apie slapukus rasite svetainėje www.aboutcookies.org, kurioje pateikiama išsami informacija, kaip išjungti slapukus naršyklės nustatymuose ir ištrinti visus kompiuteryje jau išsaugotus slapukus.

Galiojimas ir pakeitimai

Ši politika įsigaliojo 2018 m. rugpjūčio 25 d. Keisdami šią politiką, naują jos versiją paskelbsime savo interneto svetainėje.