Norime su jumis pasidalinti ypatinga istorija apie tai, kaip pakeitėme dvi patalpas 180 laipsnių paprastu, bet elegantišku sprendimu: metalo-stiklo durimis. Šiame projekte pagrindinis dėmesys buvo skiriamas tamsiam prieškambariui, kuriam reikėjo suteikti daugiau šviesumo, kartu siekiant ypatingai efektyvios šilumos izoliacijos svetainei. Didžiuojamės galėdami pristatyti rezultatą!

Metalo-stiklo-durys-su-skaidriu-stiklu-stiklinės-durys-plieno-stiklo-moderni-pertvara-Dominius_stiklinė-pertvara-su-juodais-metalo-rėmais-kaina

Beieškant sprendimo: įkvėpimas

Viskas prasidėjo nuo smalsaus, mūsų interjero sprendimais susidomėjusio kliento. Ji pasidalino savo svajonėmis apie šviesa pripildytus namus bei tuo pačiu siekė izoliuoti iš prieškamabario į svetainę patenkančius vėjo gūsius ir šaltį. Kliento namų prieškambariui ir svetainei trūko šviesumo, o žiemos metu iš prieškambario, kaskart atidarius lauko duris, į svetainę patekdavo vėsuma.

Būdami patyrusi stiklo-metalo durų gamybos ekspertų komanda, žinojome, kad galime padėti klientui pasiekti norimą efektą. Pasiūlėme šilumą izoliuojančių stiklo-metalo durų sprendimą tarp prieškambario ir svetainės. Šios elegantiškos durys leidžia šviesai laisvai pasiekti kiekvieną kambario kampelį, tiek prieškambaryje, tiek svetainėje, sukurdamos erdvumo pojūtį ir suteikdamos nuostabų, šviesų ir estetišką interjero įvaizdį. Tuo pačiu metu šios durys neleis vėjui ir šalčiui patekti į svetainę.

Dizaino pritaikymas

Suprantame, kad kiekvienas durų montavimas turi būti pritaikytas pagal kliento poreikius. Konsultuodamiesi su klientu pasirinkome aukščiausios kokybės medžiagas, kad būtų užtikrintas tiek funkcionalumas, tiek estetika. Metalinių rėmelių spalva bei tekstūra buvo kruopščiai parinkti, kad atitiktų namų interjerą ir spalvas, o stiklas parinktas atsižvelgiant į norimą izoliacijos efektą ir saugumą.

Metalo-stiklo-durys-su-skaidriu-stiklu-stiklinės-durys-plieno-stiklo-pertvara-Dominius_stiklinė-pertvara-su-juodais-metalo-rėmais-kaina
 Metalo-stiklo-durys-su-skaidriu-stiklu-stiklinės-durys-plieno-stiklo-pertvara-Dominius_stiklinė-pertvara-su-juodais-metalo-rėmais-interjeras

Projekto įgyvendinimas

Mūsų patyrusi komanda pasirūpino, kad montavimas būtų atliktas kvalifikuotai ir tiksliai. Kruopščiai planavome ir atkreipėme dėmesį į kiekvieną kliento pageidavimą atsižvelgiant į estetiką bei funkcionalumą. Gaminome duris su automatiniu durų slenksčiu ir uždaru rėmu su tarpinėmis, kad paslėptume tarpus tarp durų, rėmų ir grindų. Taip pasiekiame geriausią šilumą izoliuojantį efektą. Norėdami sukurti erdvų ir šviesų kambarį, pasirinkome dideles stiklo plokštes su mažiau metalinių skirtukų. Taip sukūrėme šviesią ir šiltą atmosferą namuose. Atėjus durų montavimo dienai, klientas su džiaugsmu laukė rezultatų.

Ir rezultatai išties džiugina! Naujos metalo-stiklo durys pavertė prieškambarį ir svetainę į šviesią ir jaukią erdvę. Svetainę ir koridorių užplūdo natūrali dienos šviesa, o namuose tvyrojo estetikos ir harmonijos jausmas. Klientas negalėjo nustoti grožėtis nuostabiu galutiniu svetainės ir prieškambario įvaizdžiu ir nenustojo stebėtis, kokios šviesios tapo šios patalpos. Tuo pačiu metu ji iš karto pajuto pagerėjusią šilumos izoliaciją ir pastebėjo, kaip smarkiai sumažėjo šalčio skverbimasis į svetainę.

Istorija apie šio kliento namus atspindi pagrindines mūsų komandos vertybes: kokybę, individualų dizaino pritaikymą, kompetenciją ir klientų pasitenkinimą. Mūsų metalo-stiklo durys yra ne tik estetiškos, bet ir gali pakeisti namus 180 laipsnių, padidindamos natūralią šviesą ir izoliuodamos nepageidaujamą šaltį. Didžiuojamės, kad tapome patikimu pasirinkimu savo klientui.

Jei ir jūs norite įsileisti į savo namus daugiau šviesos ir sukurti šiltą bei jaukią aplinką, susisiekite su mumis, susipažinkime ir mes padėsime įgyvendinti jūsų norus. Esame pasirengę skirti jums tokį patį dėmesį, patirtį ir atsidavimą.

Susipažinkime šiandien ir kartu įneškime ryškių pokyčių jūsų namams!