Svajojate apie vyno laikymo patalpą namuose? Tai ne tik tinkamas vyno saugojimo sprendimas, bet ir vizualinio bei estetinio patrauklumo kūrimas. Stiklo-metalo durys ir pertvaros suteikia galimybę derinti funkcionalumą ir dizainą bei pritaikyti patalpą pagal savo unikalius poreikius.

stiklinės durys su metalo rėmeliais

Galimybių pasaulis

Atradę stiklo-metalo durų ir pertvarų galimybes savo vyno kambariui, pamatysite, kad gamybos galimybės išties plačios. Grūdintas stiklas yra pagrindinis veiksnys, užtikrinantis jūsų vyno kolekcijos ilgaamžiškumą ir saugumą. Rinkitės iš skirtingų dydžių stiklinių pertvarų, lengvai pritaikant prie jūsų patalpos matmenų ir išplanavimo. Siūlome platų spalvų asortimentą, plieninių rėmų apdailą. Dominius siekia kurti jums personalizuotus gaminius nuo pat pradžių: nuo idėjos, brėžinių iki galutinio gaminio.

Stiklinių pertvarų pritaikomumas

Nesvarbu, ar turite nedidelį kampelį, skirtą vyno potyriams, ar erdvų vyno rūsį, gaminame stiklines pertvaras, kurias galima pritaikyti bet kokiam kambario išplanavimui. Norint sukurti idealią atmosferą vyno patirčiai, pasirinkite matmenis ir formas pagal savo poreikius.

Vyno lentynos po laiptais – populiariausias sprendimas. Stiklinė pertvara po laiptais išnaudoja papildomą erdvę, kurią galbūt jau ilgai svarstėte, kaip panaudoti. Tai puikus sprendimas! Įvairių konstrukcijų ir dydžių stiklinės pertvaros ir durys puikiai dera nestandartinėse angose. Dviguba nauda – stilinga interjero detalė jūsų namuose ir mėgavimasis taure vyno, kada tik panorėsite.

vyno kambarys su stiklinėmis durimis
stiklinės durys vyno spintai

Šviesūs namai su stiklinėmis pertvaromis

Stiklinės durys ne tik suteikia galimybę vizualiai pažvelgti į jūsų vyno kolekciją, bet ir sukuria šviesią ir erdvią atmosferą. Atviras ir jaukus interjero akcentas, sukuriantis ramų momentą su mėgstamo vyno taure. Rinkitės iš įvairaus durų ir pertvarų dizaino – nuo ​​modernių akcentų su minimalistiniu stiklo padalijimu iki durų su elegantišku dizainu ir industrinio stiliaus prieskoniu – susikurkite vyno laikymo spintą lyg iš interjero žurnalo.

Apsauga nuo temperatūros svyravimų ir ultravioletinių spindulių 

Investuojant į stiklines duris ir pertvaras, svarbu pagalvoti, kaip jos gali padėti išsaugoti jūsų vyno kolekciją. Dažnas klausimas: ar stiklo-metalo durys turi termoizoliacines savybes, kurios padeda išlaikyti optimalią temperatūrą vyno laikymo patalpoje? Atsakymas yra taip. Stiklo pertvaros ir durys gali būti gaminamos su dvigubo grūdinto stiklo paketu, taip išlaikant optimalias vyno laikymo sąlygas, nepriklausomai nuo aplinkos temperatūros.

Apsauga nuo UV spindulių taip pat yra vienas iš labiausiai klientams nerimą keliančių klausimų. Tamsintas stiklas gali sugerti daug infraraudonųjų saulės spindulių ir dalį ultravioletinės spinduliuotės, sumažinti saulės spinduliuotės intensyvumą ir išlaikyti absoliučią matomos šviesos pralaidumą, atlikti šilumos izoliacijos, natūralaus apšvietimo, dekoro ir kitas funkcijas, turinčias tam tikrą energijos taupymo efektą. Laminuotas stiklas gali sugerti 99% saulės spindulių ir taip apsaugoti jūsų vyno kolekciją.

stiklinės durys su metaliniais rėmeliais
Stiklinės durys vyno kambariui

Gaminio pritaikymas prie jūsų unikalių poreikių

Vyno kambarys gali būti projektuojamas įvairių formų ir dydžių, o stiklines pertvaras ir duris galima pritaikyti net ir patiems unikaliausiems kambario išplanavimams. Neturite vyno rūsio ar vietos po laiptais? Gaminame stiklines duris ir vyno lentynoms bei spintoms. Durys lengvai priderinamos prie Jūsų lentynų matmenų ir dizaino. Įrengti vyno kambarį su stiklinėmis pertvaromis dar niekada nebuvo taip lengva...

Modernus dizainas su stiklinėmis pertvaromis

Pasirinkus metalo-stiklo pertvaras, vyno laikymo patalpai suteikiamas ne tik funkcionalumas, bet ir modernumas bei stilingumas. Išnagrinėkite įvairias dizaino galimybes, nedvejokite ir konsultuokitės su Dominius profesionalais, kad rastumėte sprendimą, kuris geriausiai atitiktų jūsų asmeninį stilių ir poreikius atsižvelgiant į jūsų biudžetą.

Stiklinės durys vyno kambariu vyno rūsio įrengimas
Stiklinės durys vyno kambariui

Kaina ir kokybė

Svarstydami kainą ir kokybę, atminkite, kad investicija į stiklines duris ir pertvaras, ar į bet kokį kitą interjero sprendimą yra ilgalaikis sprendimas. Visuomet teigsime, kad geriausia rinktis visiškai jums pritaikytus gaminius, pagal jūsų matmenis ir poreikius. Asmeniškai sukurtas gaminys garantuoja greitą ir lengvą įrengimą, kadangi tai tik visiškai pagal jūsų matmenis pagamintas produktas. Ar stiklines pertvaras ir duris galima pritaikyti prie šlaitinių lubų ir kitokio nestandartinio angos dizaino? Taip, galima. Tai suteikia jums laisvę suprojektuoti gaminį tokį, kokio norite, nepaisant patalpos unikalių ir nestandartinių savybių.

Sukurkite savo svajonių vyno kambarį

Pagal užsakymą gaminamos stiklinės durys ir pertvaros suteikia kūrybinę laisvę. Nesvarbu, ar esate aistringas vyno entuziastas, ar norite  vaišinti svečius savo išskirtiniu vynu, stiklinės pertvaros suteiks galimybę sukurti erdvę, kuri bus ir praktiška, ir estetiška. Nedelskite ir susikurkite savo vyno kambarį šiandien. Susisiekite su mumis ir pradėkite kelionę link geresnių ir patogesnių namų.

stiklo metalo durys vyno kambariui