Galvojate apie greitą ir lengvą interjero atnaujinimą? Stiklo-metalo pertvarų montavimas – lengvas, elegantiškas ir funkcionalus sprendimas. Mūsų platus stiklinių durų pasirinkimas suteikia galimybę sukurti tokį interjero sprendimą, kuris ne tik puikiai atitiktų jūsų poreikius, bet ir jūsų asmeninį stilių.

dvivėrės stiklo-metalo durys

Paprastas montavimas, modernus sprendimas

Nesvarbu, ar norite modernaus ir minimalistinio įvaizdžio, ar norite savo interjerui suteikti prabangos, mes gaminame tokias pertvaras, kurios atitiks jūsų poreikius. Norintiems lengvo ir greito interjero atsinaujinimo, Dominius metalo-stiklo durys yra būtent jums. Mūsų pertvaros yra lengvai ir greitai sumontuojamos, tad mėgstantys remonto darbus perimti į savo rankas, gali tai padaryti.

Sprendimas kiekvienam

Kartu su mūsų stiklo-metalo pertvaromis pateikiame aiškias montavimo instrukcijas, todėl procesas yra paprastas ir lengvai įgyvendinamas kiekvienam. Nesvarbu, ar norite atnaujinti savo prieškambarį, sukuriant nepamirštamą pirmąjį įspūdį, ar pagyvinti namus elegnatišku skaidraus stiklo ir plieno deriniu virtuvėje ar svetainėje, mes turime jums tinkamą sprendimą.

dvivėrės stiklo-metalo durys
Stiklinės durys su juodais rėmais

Pertvaros išpildančios jūsų poreikius

Siūlome tiek lauko, tiek vidaus duris, galite rinktis iš skirtingų dizainų ir spalvų pagal savo skonį. Mes skiriame dėmesį ne tik stiliui. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių. Visos papildomos, funkcionalumą suteikiančios detalės (tarpinės, automatiniai slenksčiai, rankenos), jau būna sumontuotos, tam kad palengvintume darbą jums.

Atspūskite - leiskite dirbti profesionalams

Taip pat siūlome savo profesionalios komandos paslaugas. Mes, Dominius, siekiame vieno ir to pačio galutinio tikslo: įgyvendinta jūsų vizija, naujos stiklinės durys jūsų namuose, kurios suteiks jūsų namams modernią eleganciją. Taupykite savo energiją ir laiką, leiskite mums pasirūpinti visu procesu. Užsisakykite ir visą procesą įgyvendinsime už jus.

stiklinės durys su metaliniais profiliais ir arka
stiklinės durys su juodais metaliniais rėmais

Beribės galimybės

Susipažinkite su mūsų stiklo-metalo pertvarų galimybėmis jau šiandien. Užsisakykite stiklo-metalo duris, kurios puikiai tiks tik jūsų namams. Su mūsų pertvaromis nesunkiai pastebėsite atsiradusią harmoniją tarp funkcionalumo, stiliaus ir saugumo.