Interjero dizainas turi beribį stilių, medžiagų ir elementų pasirinkimų pasaulį. Industrinis interjero stilius – tai nesenstantis, modernus ir kartu klasikinis stilius, kuris gali būti pritaikomas kiekvieno skoniui. Industrinio stiliaus durys, pertvaros ir turėklai patalpoms suteikia unikalią bei modernią atmosferą, tuo pačiu prideda klasikinio industrinio stiliaus šarmo. Pasinerkite į šio interjero stiliaus pasaulį ir sužinokite, kaip galite sukurti industrinį stilių savo namuose integruojant unikalius interjero elementus iš metalo ir stiklo.

Industrinis-interjeras-industrinio-stiliaus-durys-stiklinės-durys-stiklo-metalo-durys-metalo-stiklo-durys-stiklinė-pertvara

Planuokite ir pasisemkite įkvėpimo

Prieš pradedant įgyvendinti industrinį stilių savo interjere, svarbu turėti tam tikrą planą bei pasisemti pakankamai įkvėpimo bei idėjų. Peržvelkite interneto platybes, socialines medijas, tokias kaip Pinterest, Instagram ir pasisemkite idėjų, kurios atitiks jūsų asmeninį stilių bei skonį. Pagalvokite kurie kambariai turi daugiausiai potencialo atskleidžiant industrinį stilių, kokias funkcijas atliks jūsų stiklo-metalo pertvaros? Ar jos atliks patalpų pertvarų funkciją, ar jos bus skirtos suteikti patalpoms daugiau atvirumo ir erdvumo pojūčio, galbūt jos skirtos suteikti daugiau privatumo? O galbūt šio tipo pertvaros taps industrinio stiliaus akcentu?

Pasvarstykite apie galimybę sukurti kambarį su daugiau detalių ir elementų iš nerūdijančio plieno, medžio, mūro plytų arba metalo, kurie yra gan įprasti akcentai industriniam stiliui. Šios medžiagos suteikia autentišką, urbanistinį, industrinį pojūtį.

Kombinuokite duris, pertvaras ir turėklus su industriniais elementais

Norint pasiekti vientisą ir harmoningą dizainą patalpoje, kombinuokite industrinio stiliaus stiklo-metalo duris su kitais industrinio stiliaus elementais – spalvomis, tekstūromis ir baldais.

Industrinis stilius dažnai apima atviras plytų sienas, nepaslėptas plienines sijas, betonines grindis ir kitas konstrukcines detales, kurios paprastai, tradiciniame interjere, būtų paslėptos apdaila. Apsvarstykite galimybę įmontuoti stiklo-metalo duris ar pertvarą į plytų arba betoninę sieną, o gal netgi įkomponuoti plienines sijas aplink durų konstrukciją.

stiklinės-durys-su-juodais-metaliniais-rėmais-stiklo-metalo-pertvara-stiklinė-pertvara-su-juodais-rėmais-vienvėrės-stiklinės-durys-namams-industrinis-interjeras
Industrinis-stilius-industrinio-stiliaus-pertvara-stiklinės-durys-su-metalo-rėmu-juodos-durys-su-stiklu-stiklinė-pertvara

Erdvūs ir atviri kambariai

Vienas didžiausių industrinių stiklo-metalo pertvarų ir durų privalumų – jų galimybė sukurti atvirumo ir erdvumo pojūtį. Jei norite atverti kambarį, įprastą gipso pertvarą galite pakeisti stiklo-metalo durimis arba sienele. Tai leis natūraliai šviesai pasiekti kiekvieną namų kampą ir sukurti erdvią, industrinio stiliaus pripildytą atmosferą.

Industrinis interjeras dažnai pasižymi atviromis, didelėmis patalpomis, dideliais langais, per kuriuos patenka daug natūralios dienos šviesos. Todėl įprastas sienas ir duris patartina pakeisti stiklo-metalo pertvaromis. Toks sprendimas sukurs atvirus ir erdvius kambarius.

Pagrindinės industrinio stiliaus savybės

Į gamyklą panašus, tačiau moderniai ir jaukiai įkurtas interjeras, pramonėje naudojamos medžiagos (betonas, plienas, plytos, medis), nedideli stikliniai juodi langai, minimalistinė natūralių, žemiškų atspalvių spalvų paletė. Tai yra svarbiausios industrinio stiliaus savybės, į kurias būtina atsižvelgti kuriant industrinį stilių savo interjere.

Derinant skirtingų tipų medžiagas galima sukurti išties įspūdingą interjerą. Plytos su plieniniais turėklais, betoninė siena, medinės grindys ir metalo-stiklo durys, minkšti kilimai ir metalo durys, didelės erdvės ir stiklinės pertvaros, sukuria urbanistinį, estetišką įvaizdį patalpoje.

Pertvaros padalintos į daug mažų stiklų juodais metaliniais rėmais yra dažnai pastebimas industrinių durų ir langų bruožas. Stiklinė pertvara su mažais stikliniais kvadratais, įrėmintais metaliniais rėmais, dažniausiai juodais, suteikia tipišką industrinio stiliaus įvaizdį.

Industrinio dizaino spalvos dažnai yra neutralios. Juoda, balta, pilka ir ruda yra įprastos spalvos, kurios prisideda prie industrinės estetikos. Būtent šios spalvos matomos pramonėje naudojamose medžiagose, todėl tai siekiame išlaikyti ir industrinio stiliaus interjere.

Stiklinė-pertvara-kaina-stiklo-metalo-pertvara-stiklinė-metalinė-sienelė-stiklinės-durys-dominius-industrinis-interjeras-LT-kaina

Sumaišius klasikinius, industrinius ir modernius elementus bei medžiagas, jūsų interjere galime sukurti autentišką ir unikalų įvaizdį. Pasisemkite įkvėpimo iš industrinio stiliaus ir sukurkite savo unikalius namus.