Kai kaimiškas ir modernus stilius yra sujungiami, gali tapti sudėtinga rasti tobulą durų sprendimą savo namams. Metalo-stiklo durys yra populiarus pasirinkimas, jei norite sukurti įdomų, akį traukiantį kontrastą tarp dviejų stilių. Modernios stiklinės durys sukurs erdvumo pojūtį, o kaimiško stiliaus metalo-stiklo durys sukurs šiltą ir jaukią atmosferą jūsų namuose. Kokio stiliaus duris pasirinksite savo namams?

Kaimiško stiliaus stumdomos durys

Galbūt ieškote būdo kaip integruoti kaimišką stilių į savo vasarnamį ar sodybą, neprarandant modernaus interjero stiliaus? Apsvarstykite galimybę įsigyti stumdomas duris su kaimiško stiliaus bėgeliu unikaliam ir stilingam interjero potėpiui. Šis vietą taupantis sprendimas yra puikus mažesnėms erdvėms, taip suteikiant erdvumo ir atviros erdvės pojūtį.

Mūsų stumdomos durys yra tobula išeitis jei norite sutaupyti vietos. Išskirtinis kaimiško stiliaus bėgelis gali būti lengvai sumontuojamas ant sienos. Kaimiško stiliaus stumdomos durys yra ne tik praktiškas pasirinkimas. Šio stiliaus durys interjerui gali suteikti autentišką ir išskirtinį įvaizdį. Derinkite duris prie medžio apdaila ir sukurkite jaukų bei šiltą namų jausmą.

Kad ir kokį sprendimą, integruojant kaimiško stiliaus stumdomas duris savo sodyboje, pasirinksite, galite būti tikri, kad tai bus išskirtinis ir stilingas pasirinkimas su kaimiško stiliaus potepiu išreikštu šiuolaikišku sprendimu.

kaimiško-stiliaus-metalo-stiklo-durys-stumdomos-stiklinės-durys-su-juodais-metaliniais-rėmeliais

metalinės-durys-vaškuoto-plineo-durys-plieninės-durys-vaškuotas-metalas-metalo-stiklo-durys

Metalo durys su vaškuoto plieno apdaila

Modernus sprendimas, kuris papildys kaimiško interjero atmosferą – metalo-stiklo durys su kaimiško stiliaus apdaila. Metalą dažome milteliniu būdu visomis RAL paletės spalvomis, tačiau jei norite kažko išskirtinio ir tokio, kas papildytų jūsų kaimiško interjero stilių sodyboje, rinkitės neapdorotą/ vaškuotą plieną. Kaimiško stiliaus durų apdaila interjerui suteiks išskirtinį įvaizdį. Tokia apdaila turi ypatingą ir autentišką pojūtį, kuris papildys kiekvieną kaimiško stiliaus interjerą. Tokia metalo apdaila turi išskirtinę tekstūrą ir spalvą, kuri sukuria unikalią kaimiškos sodybos dvasią.

Aukštos kokybės metalo-stiklo durys gali padidinti jūsų namų vertę. Metalinės durys su kaimiško stiliaus apdaila yra ilgaamžės ir patvarios, todėl tai yra geras pasirinkimas ieškantiems ilgai tarnaujančių produktų savo namams. Šias duris taip pat lengva prižiūrėti, nuvalant jas drėgna šluoste.

Modernus sprendimas

Ieškote visiškai modernaus sprendimo? Stiklinės durys su metaliniais rėmelais, dažytos milteliniu būdu betkuria RAL spalva, puikiai papildo modernų interjero stilių. Ploni, modernūs rėmai, skaidrus stiklas tobulai išpildo modernų interjerą. Rinkitės mažiau stiklą dalijančių skirtukų ir taip sukursite minimalistinį, madingą bei estetišką interjero elementą.

Norite maksimalaus komforto? Rinkitės stumdomas sduris su moderniu bėgeliu, montuojamu ant sienos arba lubose.  Gaminame stumdomas duris su moderniausiu dizaino sprendimu –  minkštais stabdžiais abejose bėgelio pusėse, kurie padeda duris uždaryti minkštai ir tyliai.

Industrinio stiliaus durys su juodais rėmeliai suteikia Niujorko lofto įkvėptą įvaizdį, ir puikiai dera tiek prie modernaus, tiek prie klasikinio dizaino. Juodi rėmeliai išryškina saplva bei tektūrų įvairovę interjere, suteikia stilingą kontrastą šviesioms spalvoms. Šios durys yra tvirtos, ilgaamžės ir puikaii tinka minimalistinio stiliaus namams.

Aukštos kokybės durys tarnaus ilgiau ir atlaikys ilgesnį dėvėjimą nei pigesnės alternatyvos. Investatvimas į kokybiškas metalo-stiklo duris gali tapti gera investicija į ateiti tiek vertės, tiek komforto prasme.

stiklinės-stumdomos-durys-modernios-stumdomos-durys-slankiojančios-stiklo-durys-stiklo-metalo-durys