Pivot (sukamos) durys pastaraisiais metais įgauna vis didesnį populiarumą renkantis funkcionalų ir estetišką interjero sprendimą atskiriant kambarius. Pasinerkime į Pivot durų pasaulį ir išsiaiškinkime, kodėl jos tapo itin populiariu pasirinkimu ieškantiems sprendimo, apimančio stilių ir funkcionalumą.

pivot pasukamos durys su juodais metaliniais rėmeliais ir skaidriu stiklu

Kas yra Pivot durys?

Pivot (sukamos) durys – novatoriškas sprendimas tiek prieškambariui, tiek svetainei ar virtuvei. Šios durys atsidaro pasukamos ant centrinės durų ašies, į abi puses. Šis unikalus dizainas suteikia įspūdingą vizualinę išraišką, kartu sukuria erdvų bei minimalistišką pertvaros įvaizdį.

Skirtumas tarp įprastų durų ir pasukamų durų

Įprastų varstomų durų vyriai montuojami vienoje pusėje, ant durų krašto, Pivot durys remiasi į centrinę ašį, vyriai montuojami angos viršuje ir apačioje - grindyse. Tai užtikrina sklandų ir funkcionalų atidarymo judesį abiem kryptimis, nebelieka poreikio montuoti durų apvadų ir rėmų - tai itin minimalistišką ir estetišką įvaizdį sukuriantis sprendimas.

pivot pasukamos durys su juodais metaliniais rėmeliais ir skaidriu stiklu
pivot pasukamos durys su juodais metaliniais rėmeliais ir skaidriu stiklu

Platus dizaino pritaikomumas

Pivot durys taip pat suteikia kūrybiškumo laisvę. Stiklo-metalo pertvaros gali būti pritaikomos pagal jūsų poreikius, o stiklas bei spalvos gali būti lengvai pritaikomos prie jūsų interjero, siekiant sukurti harmoningą ir vientisą erdvę. Pivot durys su grūdintu stiklu įrėmintu tvirta plieno konstrukcija suteiks šiuolaikišką įvaizdį, puikiai derantį prie modernaus, šių dienų tendencijas diktuojančio, dizaino kraštovaizdžio.

Ką turėtumėte žinoti prieš užsisakydami Pivot duris?

Prieš pasinerdami į platų Pivot durų galimybių pasaulį, turėtumėte atsižvelgti į keletą svarbių veiksnių. Visų pirma, tiksliai išmatuokite durų angą, kur bus montuojamos sukamos durys. Sukamosios durys gali būti pritaikytos įvairiems dydžiams, tačiau svarbu, kad durų anga būtų kuo įmanoma lygesnė, be didelių matmenų paklaidų. 

Svarbu pasirinkti stiklo tipą, kuris atlieps jūsų poreikius. Nuo skaidraus stiklo, suteikiančio erdvei atvirumo ir šviesos, iki matinio stiklo, suteikiančio papildomo privatumo.

Pivot durys atveria daugybę spalvų ir apdailos variantų. Nuo klasikinės juodos iki elegantiškos bronzos – galite pasirinkti atspalvį, kuris papildys interjerą ir jūsų asmeninį stilių.

pasukamos pivot durys su juodais metaliniais rėmais ir skaidriu stiklu svetainėje

Pivot durys yra ne tik praktiškas sprendimas, bet ir galimybė pakelti jūsų namų estetiką į naujas aukštumas. Pivot durys suteiks jums laisvę sukurti erdvų prieškambarį, svetainę ar kitą erdvę, kuri atspindės jūsų unikalią asmenybę.

Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau apie mūsų pagal užsakymą gaminamų Pivot durų asortimentą ir žengtumėte pirmąjį žingsnį stilingesnių namų link!