DOMINIUS komanda - ne tik savo sričių profesionalai, bet ir ambicingos asmenybės. 

Dirbame tam, kad skandinaviškas dizainas ir šiaurietiška estetika susitiktų su jūsų unikalumu ir taptų svajonių erdve. Mes tikime jūsų kūrybos laisve ir vengiame nusistovėjusių standartų. 

Dvivėrės-metalines-durys-su-stiklu-dvivėrės-stiklines-durys-metalo-ir-stiklo-durys-industrinės-durys-juodos-durys-su-permatomu-stiklu-dvigubos-stiklo-durys
Dvivėrės-metalines-durys-su-stiklu-dvivėrės-stiklines-durys-metalo-ir-stiklo-durys-industrinės-durys-juodos-durys-su-tonuotu-juodu-stiklu-dvigubos-stiklo-durys

Individualūs sprendimai prasideda nuo įsiklausymo į kliento poreikius. Tik gerai supratę, ko jūs iš tiesų norite, padedame jums sukurti tai, ko jums iš tiesų reikia. Po šio etapo DOMINIUS ekspertai pradeda ieškoti geriausių dizaino sprendimų ir optimaliausių techninių galimybių idėjoms įgyvendinti. 

Dvivėrės-metalines-durys-su-stiklu-dvivėrės-stiklines-durys-metalo-ir-stiklo-durys-industrinės-durys-juodos-durys-su-permatomu-stiklu-dvigubos-stiklo-durys
Vienvėrės-metalinės-durys-su-stiklu-Dominius-stiklo-metalo-durys-viengubos-durys-su-stiklu-ir-metalo-rėmu-stiklinės-durys-industrinės-durys-permatomos-durys-su-juodu-rėmu

Laikomės nuostatos, kad viso projekto metu turime išlaikyti glaudų santykį su klientu. Tai padeda efektyviau priimti sprendimus ir reaguoti į pokyčius. 

Stiklinė-pertvara-metalo-industrinio-stiliaus-stiklo-siena-su-permatomu-stiklu-ir-metalo-rėmu-stiklinė-siena-skandinaviskas-interjeras.
Dušo-sienelė-stikline-dušo-pertvara-moderni-dušo-sienelė-industrinė-dušo-pertvara-su-aliuminio-rėmu

Minimalistinis interjeras reikalauja aukščiausios kokybės standarto, todėl didelį dėmesį skiriame medžiagoms, gamybos proceso priežiūrai ir klaidų prevencijai. Aukščiausių rezultatų pasiekiame, nes esame atsakingi už visą projekto eigą, nuo idėjos iki galutinio etapo - vizijos išpildymo kliento namuose. 

Pagal individualius užsakymus sukurtas interjeras leidžia gyventi tokioje erdvėje, kuri pritaikyta jus ir yra tik apie jus. 

Būtent tokio interjero įgyvendinimas - mūsų didžiausia ambicija.