Sveiki atvykę į ypatingo dizaino ir funkcionalumo pasaulį! Mūsų ekspozicinė erdvė „Noras Hjem Studio“ Osle atvėria duris į nuostabų Dominius dizainų pasaulį. Ši erdvė įkurta siekiant parodyti mūsų gaminių funkcionalumą, kokybę bei platų dizaino pritaikomumo spektrą mūsų klientams gyvenantiems Osle ir aplink. Kviečiame pažvelgti į šį projektą iš arčiau:

Juoda sulankstoma stiklo-metalo pertvara

Išskirtinis juodos harmonijos dizainas

Vienas populiariausių ekspozicinių gaminių – elegantiška ir patvari metalo-stiklo sulankstoma pertvara, dažyta matine juoda spalva. Šios durys yra ne tik praktiškas pasirinkimas atskiriant patalpas, tai – meno kūrinys jūsų namams. Skaidrus stiklas suteikia kambariui erdvumo, o juodas rėmas suteikia rafinuoto kontrasto. Šios durys jūsų namus pavers nesenstančia elegancija.

Nesenstantis grožis baltume

Tiems, kurie mėgsta šviesą ir erdvumą, dvivėrės durys iš plieno, lakuoto baltai, ir skaidraus stiklo yra unikalus pasirinkimas. Šios durys ne tik suteikia kambariui šviesos, bet ir erdvumo įspūdį. Balta spalva visuomet savyje talpins klasiką, o plieno ir skaidraus stiklo derinys suteiks subtilų modernaus dizaino atspalvį. Lankytojai dažnai būna sužavėti šių durų preciziško dizaino, grožio ir funkcionalumo.

Baltos stiklo-metalo durys
Stumdomos stiklo-metalo durys su fiksuotomis panelėmis šonuose

Įsileiskite šviesą su stumdomomis pertvaromis

Tiems, kurie nori pakelti interjerą į naujas aukštumas, stumdomos durys su šoninėmis sienelėmis yra geriausias pasirinkimas. Šiose stilingai juodai nudažytose duryse sujungiami skaidrūs, išraižyti ir margi stiklai, sukuriantys autentišką šviesos ir šešėlių žaismą erdvėje. Naujoviškas dizainas suteiks jūsų kambariui meniškumo, o praktiškas stumdomas mechanizmas sutaupys kiekvieną vertingą patalpų centimetrą. Tai pertvara, kuri ne tik daro įspūdį, bet ir paverčia bet kurią patalpą šviesos ir edvumo šedevru.

Unikalus patirimas ekspozicinėje erdvėje

Nors Lietuvoje kolkas neturime Noras Hjem Studio anologo, tačiau kviečiame pažvelgti į mūsų virtualią ekspozicinę erdvę. Mūsų ekspertų komanda padės jums pasirinkti įvairius variantus, kad galėtumėte atrasti tobulas duris ir pertvaras, atitinkančias jūsų stilių ir poreikius. Suprantame, kad jūsų namai yra jūsų asmenybės pratęsimas, o mūsų durys skirtos būtent tai išreikšti.

Stiklo-metalo pertvaros

Nepraleiskite progos – patirkite Dominius metalo-stiklo durų ir pertvarų grožį ir funkcionalumą mūsų virtualioje ekspozicinėje erdvėje. Jūsų svajonių namai – vos už Dominius durų!