Vonios kambario atnaujinimas neturėtų būti daug išlaidų ir streso reikalaujantis procesas. Aukštos kokybės dušo sienelės ir durys padės susikurti atpalaiduojančią vonios kambario aplinką, kuri išpildys tiek klasikinį, tiek modernų interjerą. Jums ir jūsų šeimai specialiai pritaikytas vonios kambarys turi tapti ramiu ir atpalaiduojančiu namų kampeliu. Čia jus pradedate naują dieną ir užbaigiate dieną, kupiną naujų patirčių. Todėl funkcionalumas ir kambario išplanavimas turi tapti vonios kambario prioritetu. Kokį Dominius dušo sprendimą turėtumėte pasirinkti?

Tiems, kuriems reikia privačios dušo zonos

Nepermatomas stiklas yra puikus sprendimas norint atskirti vonios kambario zonas. Nesvarbu, kokį sprendimą pasirinksite, stiklą galite pritaikyti prie savo interjero – mes siūlome didelį stiklo rūšių pasirinkimą. Mūsų bestseleris – tamsiai tonuotas rifliuotas stiklas. Toks dizainas suteikia privatumo ir leidžia atsipalaiduoti bei išvalyti mintis atpalaiduojančioje vonios kambario erdvėje. Juodi aukštos kokybės aliuminio profiliai  sukurs nuostabų kontrastą tarp dviejų zonų. Taip atskirsite vonios kambario zonas ir pasimėgausite kokybišku laiku sau. Žinoma, galite rinktis ką nors unikalaus. Rifliuotas rausvai tonuotas arba rifliuotas melsvai tonuotas stiklas pritaps prie su jūsų asmenybės bei išpildys unikalaus interjero atspalvį. Profiliai gali būti dažomi visomis RAL paletės spalvomis, tad tik jūsų fantazija gali apriboti galimybes.

Dušo durų ir pertvaros kombinacija gali būti pritaikoma prie jūsų poreikių ir suteikti maksimalų komfortą: nepermatomas šviesai pralaidus stiklas reikalauja mažiau priežiūros; Dušo durys gali būti gaminamos su specialiais vyriais, kurių dėka durys gali būti varstomos į abi puses – protingas sprendimas mažesniam vonios kambariui. Atskirkite dušo zonas su dušo pertvaromis ir durimis su nepermatomu stiklu – tai praktiškas vonios kambario sprendimas.

Dušo-pertvara-dušo-sienelė-dušo-kabina-dušo-durys-stiklinės-dušo-durys-industrinio-stiliaus-dušas
stumdomos-dušo-durys-sulankstomos-dušo-durys-modernios-dušo-durys-stiklinės-dušo-durys-dušo-kabina

Vietą taupantis sprendimas

Sutaupyti vietos vonios kambaryje yra visada pravartu. Modernus ir vietą taupantis dušo sprendimas pavers jūsų kasdienybę paprastesne. Berėmės stumdomos arba sulankstomos dušo durys užims nedaug vietos ir pabrėž jūsų vonios kambario minimalistines vertybes. Tai puikus sprendimas tiems, kurie nori praktiško ir daug vietos neužimančio sprendimo. Stumdomos durys su fiksuota šonine dalimi arba dviejų dalių sulankstomos durys atsidaro vienu rankos judesiu. Tiesiog įženkite į dušo kabiną ir mėgaukites. Modernios chromo arba juodos spalvos detalės sudės visus taškus ant i, o plonas dizainas, gaminio preciziškumas ir aukščiausi saugumo standartai sukurs svajonių vonios kambarį, kuris bus įkvėptas jūsų asmenybės ir būtinybės komfortui.

Švarus ir plonas dizainas

Jei dušo pertvaros su aliuminio rėmeliais neatspindi jūsų asmenybės ir jums reikia maksimalaus minimalizmo jūsų gyvenime, rinkitės berėmes dušo duris bei pertvaras. Skaidrus stiklas ir maksimalus permatomumas vizualiai padidins erdvę. Patvarus stiklas, padengtas hidrofobinėmis nanodalelėmis, aukštos kokybės detalės išpildo aukščiausius standartus praktiškam bei patogiam vonios kambariui. Didelis skaidraus stiklo plotas leis pamiršti visos dienos stresą bei mėgautis raminančia vandens tėkme. Jums nereikia rūpintis, kad stiklas gali sudūžti – skaidrus grūdintas 10 mm  stiklas išpildo visus saugumo standartus. Paprasta priežiūra bei estetiška išvaizda tampa ne tik gražiu, bet ir funkcionaliu sprendimu.

stiklinė-dušo-pertvara-stiklinė-dušo-sienelė-duršo-durys
stiklinė-dušo pertvara-dušo-durys-dušo-pertvara-moderni-duršo-kabina

Paprastas ir tvarkingas vonios kambarys

Nenorite nieko įmantraus? Klasikinis dušo durų ir pertvaros dizainas su juodais aliuminio rėmeliais yra visada geras pasirinkimas. Minimalizmas, kuris stebina savo paprastumu ir dizaino švarumu – skaidrus stiklas, klasikiniai juodi rėmeliai ir minimalistinė rankena – tai viskas, ko reikia, kad atskirtumėte dušo zoną moderniai bei paprastai. Juodo metalo ir betono imitacijos plytelių kombinacija suteiks kambariui erdvumo bei šviesumo. Ploni profiliai neužima daug vietos, tvirta konstrukcija yra ilgaamžė ir tarnaus daug metų. Plonas ir švarus dizainas yra viskas, ko jums reikia, norint skoningai ir moderniai atnaujinti savo vonios kambarį.