Atverkite duris į beribių interjero galimybių pasaulį su mūsų pagal užsakymą gaminamomis pertvaromis. Nesvarbu, ar jums labiau patinka modernus, ar klasikinis interjeras, mūsų metalo pertvaros su aukštos kokybės integruotais veidrodžiais sukurs puikų funkcionalumo ir estetikos balansą jūsų namams.

Slankiojančios durys su veidrodžiu miegamajame

Durys su veidrodžiu: funkcionalumas ir stilius viename

Durys su veidrodžiu ne tik suteikia jūsų kambariui elegantišką atmosferą, bet ir yra praktiškas sprendimas vizualiai padidinti mažą erdvę. Nesvarbu, ar tai būtų durys Jūsų miegamajame, ar stumdomos durys svetainėje, veidrodis atspindi šviesą, sukuria erdvumo iliuziją ir suteikia subtilaus prabangos atspalvio.

Veidrodinių durų naudojimas drabužinėje – dar vienas puikus būdas suderinti stilių ir funkcionalumą. Duris su metaliniais rėmais bei kokybišku veidrodiniu stiklu galima montuoti didelėse ir mažose drabužinėse ar spintose. Paverskite savo drabužių spintą funkcionalia ir suteikite kambariui šiuolaikišką įvaizdį.

Pritaikyta jums: Jūsų asmenybę atitinkančios veidrodinės pertvaros

Mūsų metalo-stiklo durys ir pertvaros gali būti gaminamos įvairių stilių ir spalvų – nuo ​​klasikinės baltos iki modernesnės juodos arba industrinio stiliaus bronzos. Nepriklausomai nuo to, ar jums labiau patinka švarios, estetiškos linijos ir minimalistinis dizainas, ar įmantresnis, daug formų bei raštų turintis, dizainas, mes galime sukurti pertvarą būtent jums ir jūsų namams.

Durys su veidrodžiu
Durys veidrodžiu ir juodomis plieno rankenomis

Ilgaamžis interjero sprendimas

Mūsų durys ir pertvaros yra ne tik estetiškos, bet ir pagamintos taip, kad tarnautų jums ne vienerius metus. Tvirta, bet lengva durų varčia, pagaminta iš tvirto plieno rėmo, kokybiškas miltelinis dažymas, grūdintas stiklas atlaikys laiko tėkmę.

Investuokite į kokybę ir mėgaukitės durimis, kurios ne tik puikiai atrodo, bet ir tarnauja ilgus metus. Naudojame 6 mm arba 8 mm grūdintą veidrodinį stiklą, kuris garantuoja tvirtumą ir saugumą.

Praktiškas stumdomų durų su veidrodžiu naudojimas

Suteikite savo kambariui šiuolaikiškumo su mūsų veidrodinėmis stumdomomis durimis. Šios durys ne tik sukuria elegantišką ir subtilų įvaizdį, bet ir yra praktiškos mažose erdvėse: varčios neužima papildomos vietos, kadangi gali būti užstumiamos ant sienos arba paslepiamos sienos viduje. Atverkite kambarius ir leiskite šviesai pasiekti kiekvieną kambario kampelį.

Skirtumas tarp varstomų ir stumdomų durų su veidrodžiu yra akivaizdus. Stumdomos durys su veidrodžiu ne tik sutaupys vietos, bet ir vizualiai padidins kambarį. Interjeras atrodys šviesesnis ir erdvesnis nei anksčiau.

Drabužinės durys veidrodžiu
durys su veidrodžiu miegamajame

Sukurkite savo unikalų dizainą

Padėsime jums sukurti išskirtinius namus. Mūsų įmonė specializuojasi metalo-stiklo durų, sienų ir turėklų gamyboje pagal užsakymą ir gamina tik jūsų skonį ir stilių atitinkančius metalo gaminius. Apsilankykite mūsų internetiniame puslapyje ir atraskite mūsų platų asortimentą. Kartu suprojektuosime duris, kurios pakels jūsų interjerą į naujas aukštumas.

Nesvarbu, ar pasirinksite elegantiškas baltas duris su vientisu veidrodiniu paviršiumi, ar modernias juodai dažyto plieno duris, mūsų interjero sprendimai sukuria ne tik funkcionalumą, bet ir estetiškumą. Susisiekite su mumis šiandien ir kartu atverkime duris į stiliaus ir elegancijos pasaulį.