Siekiant užtikrinti komfortišką ir energiškai efektyvią aplinką patalpose, langai užima labai svarbią vietą namuose. Jei jūsų langai yra seni ar nusidevėje, tikėtina, kad jie nesuteikia efektyvios izoliacijos ir nepralaidumo kaip šiuolaikiški langai. Tai gali sąlygoti šalčio pralaidumą žiemą ir šilumos pralaidumą vasarą. Tai ilgainiui gali atsiliepti padidėjusiomis išlaidomis energijai bei tampa suniau išlaikyti norimą vidaus patalpų temperatūrą. Langų nesandarumas taip pat gali praleisti nepageidaujamį kiekį drėgmės bei pakenkti paviršiams atsirandant pelėsiui.

Aliuminio-profiliai-Reynaers-Schuco-aliuminio-langai-pagal-matmenis-kaina-Dominius-langai

Taupykite energiją pasikeisdami langus

Nauji langai gali turėti daugybę privalūmų. Pirmiausia, naujų langų pakeitimas gali sumažinti energijos išlaidas. Geresnė izoliacija ir nepralaidumas gali sumažinti šalčio patekimą į patalpas žiemą bei karšto oro kiekį vasarą. Aukštos kokybės langai neleidžia įvairioms oro sąlygoms paveikti vidaus patalpų, tad galėsite mėgautis komfortiška temperatūra. Svarbu pasirinkti tinkamus, aukštos kokybės langus. Minimalus U koficientas turėtų būti 1,2. Taip pat svarbu atsiminti, kad gerai izoliacijai ir temperatūros nepralaidumui svarbu ne tik geros kokybės langai, bet ir bendras kokybiškas namo įrengimas ir apšiltinimas.

Kitos naudingos specifikacijos

Pasikeisti langus – rimta investicija į komfortišką gyvenimą, todėl svarbu apgalvoti visus įmanomus variantus. Naudinga apgalvoti kitas svarbias savybes, kurias šiuolaikiškų langų gamintojai gali pasiūlyti. Nauji langai gali pagerinti vidaus temperatūros išlaikymą blokuojant UV-spindulius, užkertant kelią spinduliams tiesiogiai kaitinti vidaus patalpas. Langai gali būti gaminami su nuo saulės spindulių apsaugančia danga bei garsą izoliuojančiosmis savybėmis. Nuo saulės spindulių apsauganti danga gali sumažinti baldų, tapetų blukimą bei apsaukti interjerą nuo saulės spindulių žalos. Garsą izoliuojantys langai – puikus pasirinkimas tiems, kurie dirba arba gyvena triūkšmingoje aplinkoje. Tad keičiant langus verta apsvarstyti papildomas galimas specifikacijas. Tai darome ilgam laikui, tad tai turi būti gera ir kokybiška investiciją. 

Langai-su-aliuminio-profiliais-langai-kaina-aliuminio-langai
Dominius-aliuminio-langai-langai-pagal-matmenis-kaina

Dominius langai su aliuminio profiliais

Dominius siūlo aukštos kokybės langus su Reynaers aliuminio profiliais. Aliuminio profiliai ploni ir modernūs. Tai leidžia maksimaliai mėgautis natūralia dienos šviesa. Aliuminio langai turi plonus rėmus, kitaip nei kitų medžiagų langų naudojami langų gamyboje, tai leidžia turėti didesnį stiklo plotą. Didesnis stiklo plotas leis mėgautis ryškiu vaizdu, dideliu natūralios šviesos kiekiu, o tai sumažins poreikį dirbtiniam patalpų apšvietimui.

Ploni, modernūs aliuminio profiliai

Didžiausias aliuminio profilių privalumas – patvarumas ir tvirtumas. Aliuminio profiliai yra ypač patvarūs įbrėžimams, korozijai ir kitiems pažeidimams, todėl tokie langai tarnaus žymiai ilgiau nei langai, pagaminti iš kitų medžiagų. Tai reiškia, kad jums nereikia rūpintis, kad juos reikės keisti dažnai – aliuminio langai tarnauja iki 40 metų ir daugiau. Aliuminio profiliai taip pat plačiai pritaikomi pagal specialius pageidavimus. Gali būti renkamasi iš skirtingų spalvų, tad tai leidžia pritaikyti langus prie jūsų unikalaus namų eksterjero/interjero.

Dominius-langai-su-aliuminio-profiliais-aliuminio-langai-pagal-matmenis-kaina-reynaers-aliuminio-profiliai

Langų keitimas gali būti gera investicija ilgalaikėje perspektyvoje. Nors langų keitimas gali reikalauti didelio biudžeto, tačiau dėl ilgalaikės naudos, susijusios su didesniu komfortu, mažesnėmis energijos sąnaudomis ir padidėjusia jūsų namo verte, tai dėmesio verta investicija.

info@dominius.lt / +370-655 57 629