Metalo-stiklo durys – tai modernus ir funkcionalus sprendimas, atskiriantis namų erdves. Durys jūsų namuose gali atlikti ne tik  pagrindinę savo funkciją – atverti ar užverti patalpas. Šiuolaikinės stiklinės-metalinės durys gali paskleisti daugiau natūralios dienos šviesos bet kuriame kambaryje ir išpildyti modernų namų interjero stilių. Yra daug būdų, kaip integruoti metalines-stiklines duris į savo interjerą. Jums tereikia apsispręsti, kokią funkciją šios durys išpildys bei koks dizainas labiausiai atspindi jūsų ir jūsų namų asmenybę.

Ryškus ir įkvepiantis namų biuras

Stiklinės durys gali atskirti dvi patalpas ir tuo pačiu išsaugoti patalpos vientisumą bei kokybišką šviesos sklaidą. Ne paslaptis, kad natūrali šviesa padeda susikaupti, didina produktyvumą, padeda atsipalaiduoti bei mažina stresą ir nerimą. Todėl šiuolaikiniuose biuruose visada rasime didelius langus ir stiklinės pertvaras. Renkantis stiklines duris arba dar geriau – stiklinę sienelę su durimis, kurios atskirs visą namų biuro erdvę, svarbu užtikrinti optimalų šviesos prasiskverbimą.  Nenorite permatomų stiklinių pertvarų? Rifliuotas arba matinis stiklas praleidžia tiek pat šviesos kiek ir skaidrus, tačiau suteikia šiek tiek privatumo darbo metu bei padeda labiau susikaupti.

Kokybiškam kasdieniniam gyvenimui taip pat būtina naudoti garsą slopinančius dizaino sprendimus. Stiklo sienelės ir durys gali būti gaminamos naudojant garsą izoliuojantį stiklą ir kitas kokybiškas pažangias technologijas, kurios užtikrins kokybišką ir produktyvią darbo dieną namuose.

stiklinės-durys-metalinės-durys-metalo-stiklo-durys-juodos-durys-su-stiklo-industrinio-stiliaus-durys-stiklinės-durys-su-juodais-rėmeliais-metalo-durys-su-stiklu
stiklinės-durys-metalinės-durys-metalo-stiklo-durys-juodos-durys-su-stiklo-industrinio-stiliaus-durys-stiklinės-durys-su-juodais-rėmeliais-juodos-durys-su-skaidriu-stiklu

Optimizuokite šviesą koridoriuose ir prieškambariuose

Tamsus prieškambaris ar koridorius nėra pačiame tendencijų sąrašo viršuje, o ir tamsių patalpų kerčių negalėtume pavadinti jaukiu interjeru. Prieškambaris yra pirmoji namų patalpa, kurią matome įėję į namus. Todėl čia nereikėtų tausoti apšvietimo. Moderniausias ir praktiškiausias sprendimas, taupantis energiją bei suteikiantis interjerui papildomo žavesio – stiklinės durys ir sienelė tarp šviesios svetainės ir tamsaus prieškambario. Žinoma, nėra efektyvu įrengti stiklines duris tarp tamsaus prieškambario ir kito tamsaus kambario. Todėl, kad būtų gaunamas efektyviausias apšvietimo sprendimas, stikline pertvara geriausia atskirti šviesią svetainę ir koridorių. Tai dizaino sprendimas, kuris ne tik praleis daug šviesos ir išsaugos patalpų vientisumą, bet ir suteiks interjerui savitumo, tendencingumo ir šiuolaikiškumo.

Apšviesti patalpas su stikline pertvara yra puikus ir praktiškas sprendimas, kurį galima puikiai panaudoti virtuvėje ir valgomajame. Jei valgomasis yra tame pačiame kambaryje kaip ir virtuvė, o kartais norite atskirti šiuos kambarius vienas nuo kito, visada verta apsvarstyti stiklinės pertvaros su stumdomomis, sulankstomomis ar įprastomis durimis sprendimą.

Erdvumo pojūtis mažose patalpose

Jei jūsų kambarys tamsus ir turi prastą apšvietimą, jis įgaus ankšto ir nejaukaus kambario pojūtį. Geras apšvietimas, ypač natūrali dienos šviesa, namams suteikia erdvumo, jaukumo pojūtį ir vizualiai padidina erdvę. Todėl stiklinės durys yra puikus sprendimas, kuris vizualiai padidins kambarį, padarys jį jaukesnį ir patrauklesnį. Sprendimas, kuris šiuo metu yra tendencijų sąrašo viršuje – miegamąjį nuo vonios kambario atskirkite su stikline pertvara. Raštuotas stiklas suteiks privatumo ir praleis didelį kiekį natūralios šviesos. Norite visiškai modernaus ir drąsaus sprendimo savo namuose? Rinkitės skaidrų stiklą. O prie savo interjero priderinus duris ar pertvarą su veidrodiniu stiklu, namai taps itin jaukūs ir edrvūs.

metalo-stiklo-durys-metalinės-durys-stiklinės-durys-stiklinė-pertvara-stiklinės-durys-su-metaliniais-juodais-rėmeliais-juodos-durys-su-stiklu

Reikia pagalbos išsirenkant geriausią sprendimą? Susisiekite su mumis ir mes jums padėsime.