Jūsų svajonių namai gali tapti realybe. Ar žinojote, kad pas mus turite beribes galimybes susikurti išskirtinai tik jūsų namams pritaikytas metalo duris? Pamirškite standartus, pasitelkite fantaziją – tūkstančiai stiklo rūšių, platus spalvų pasirinkimas ir galimybė susikurti nestandartinių formų duris.

Pradėkime nuo durų dizaino

Pirmiausia apsvartykite apie kokio dizaino duris svajojate. Galbūt durys bus projektuojamos simetriškais kvadratais? O galbūt norite paįvairinti savo namų dinamiką su arkomis ar trikampiais? Pas mus galite pasirinkti kokį tik norite durų ar pertvaros dizainą. Dizainas gali būti priderintas prie jūsų lentynos formos arba netgi prie jūsų mėgstamo kilimo. Jūsų naujos stiklinės durys gali harmoningai derėti prie jūsų baldų arba namų dekoro.

metalines-stiklo-durys-stiklines-durys-industrinio-stiliaus-durys-skandinaviskas-interjeras-rifliuotas-stiklas
metalines-stiklo-durys-stiklines-durys-industrinio-stiliaus-durys-skandinaviskas-interjeras-rifliuotas-stiklas-dviveres-durys

Jūsų svajonių namai neapsieis be funkcionalumo

Pagalvokite, kokią funkciją atliks stiklo durys jūsų namuose. Ar tai bus tik stilinga inetrejero detalė, o galbūt durys ne tik puoš jūsų jaukių namų interjerą, bet ir funkcionaliai atskirs patalpas? Tuomet jums reiktų pasirinkti tam tikrą stiklo rūšį. Norint turėti šiek tiek privatumo, rinkites stiklą, kuris nėra visiškai skaidrus – rifliuotas stiklas yra mūsų bestseleris! Norite kažko išskirtinio? Turime tūkstančius stiklo rūšių. Galite kombinuoti rifliuotą ar matinį stiklą su spalvotu ar tonuotu stiklu, taip sukurdami unikalią dizaino detalę savo namams.
Stiklinės metalo durys gali būti ne tik stilinga interjero detalė, bet ir išpildantis garso bei šilumos izoliaciją sprendimas. Tam kad išgautume efektyvią izoliuojančią funkciją, naudojame aukštos kokybės garsą bei šilumą izoliuojantį stiklą, pažangiausias technologijas, kurios yra ne tik ergonomiškos ir praktiškos, bet ir išlaikančias autentišką produkto išvaizdą bei estetiką.

Klasika ar unikalumas?

Juoda yra visada geras pasirinkimas. Juodos metalinės stiklo durys išryškina kontrastą jūsų šviesiuose namuose bei paryškina tamsius sienų atspalvius. Tačiau jūsų svajonių namai yra išskirtiniai, tokie, kurių nerasite niekur. Svajojate apie aukso, baltos ar smėlio spalvos metalines duris? Užmeskite akį į platų spalvų pasirinkimą turinčią RAL spalvų paletę ir išsirinkite spalvą, kuria norite, kad jūsų naujosios durys būtų nudažytos. Rinkites tą spalvą, kuri labiausiai atspindį jūsų namų interjero charakterį, kombinuokite su spalvotu stiklu ir taip išgaukite išskirtinį produktą. Naudojame pažangiausias technologijas dažymui milteliniu būdu visomis RAL spalvomis. Tai suteikia ilgalaikį bei tolygų plieno dažymą. Prižiūrėti metalines duris, kad šios būtų švytinčios, kaip niekad lengva ir paprasta.

juodos-metalo-durys-metalines-stiklo-durys-stiklines-durys-industrinio-stiliaus-durys-skandinaviskas-interjeras-rifliuotas-stiklas
metalines-stiklo-durys-stiklines-metalines-juodos-durys-industrinio-stiliaus-durys-skandinaviskas-interjeras-rifliuotas-stiklas

Laikas nuspręsti paskutines detales

Dizainas, stiklas, spalva, funkcija – nuspręsta. Dabar pats laikas apgalvoti paskutines detales – rankenos ir kiti priedai. Siūlome platų metalinių rankenų pasirinkimą. Integruotos rankenos, nuspaudžiamos bei traukiamos rankenos gali bet kokio dydžio ir dizaino. Jei esate išsirinkę rankenas, kurių nematote pas mus – atsiųskite mums pavyzdį ir mes mielai pagaminsime tokias rankenas, kokių jūs norite. Išsirinkite rankenas, užraktus ir ir visos detalės nuspręstos!

Tapkite kūrybingi su metalo ir stiklo durų dizainos sprendimais – susisiekite su mumis info@dominius.lt ir mes jums padėsime sukurti jūsų pačių unikalų interjero elementą.