Planuojate įsigyti stiklo-metalo pertvarą? Šie išsiskiriantys interjero elementai papildys kiekvieną kambarį elegantiškumu ir stilingumu. Tačiau tokios pertvaros, kaip ir visos kitos investicijos, reikalauja tinkamos priežiūros, kad būtų užtikrintas ilgaamžiškumas, estetitika ir funkcionalumas. Pateikiame keletą svarbių patarimų, kaip galite prižiūrėti savo metalo pertvaras tam, kad jos išliktų puikios būklės.

Reguliarus valymas

Stiklo-metalo durys gali būti pažeistos purvo, dulkių ir piršto antspaudų, tai be abejonės gali pakenkti estetiškai pertvaros išvaizdai. Kad durys išliktų geros būklės ir neprarastų spindesio, reguliariai valykite jas. Pradėkite nuo dulkių valymo minkšta šluoste. Tuomet sumaišykite švelnų ploviklį su šiltu vandeniu ir galiausiai nuplaukite švariu vandeniu ir nusisausinkite minkšta šluoste, kad išvengtumėte vandens lašų dėmių ant paviršiaus.

Dominius-dviverės-metalo-stiklo-durys-su-skaidriu-stiklu-stiklinės-durys-plieno-stiklo-pertvara-stiklinė-pertvara-su-juodais-metalo-rėmais-kaina
Metalo-stiklo-durys-su-skaidriu-stiklu-stiklinės-durys-plieno-stiklo-pertvara-Dominius_stiklinė-pertvara-su-juodais-metalo-rėmais-kaina

Venkite stiprių cheminių priemonių

Svarbu vengti stiprių cheminių priemonių, kurios gali pažeisti valomus stiklo ir metalo paviršius. Venkite abrazyvinių valiklių, amoniako pagrindu pagamintų produktų ir rūgščių medžiagų. Kaip alternatyvą, turėtumėte naudoti švelnius, neabrazyvinius valiklius, specialiai sukurtus stiklui ir nerūdijančiam plienui valyti. Šie produktai efektyviai, greitai ir saugiai pašalins dėmes ir pirštų antspaudus.

Stebėkite tarpines

Svarbu, kad durų ir stiklo tarpinės būtų švarios. Laikui bėgant šios tarpinės gali atšokti arba atsilaisvinti, todėl durys gali mažiau izoliuoti garsą/šilumą arba gali būti pažeista durų konstrukcija. Reguliariai tikrinkite ir nuvalykite tarpines, stebėkite ar nėra nusidevėjimo ar pažeidimo. Jei pastebėsite nusidevėjimo požymių, kreipkitės į mūsų profesionalią komandą, kuri greitai pakeis, ar suremontuos duris.

dviverės-metalo-stiklo-durys-su-skaidriu-stiklu-stiklinės-durys-plieno-stiklo-pertvara-Dominius_stiklinė-pertvara-su-juodais-metalo-rėmais-kaina
Metalo-stiklo-pertvara-su-skaidriu-stiklu-stiklinės-sienelės-plieno-stiklo-pertvara-Dominius_stiklinė-pertvara-su-juodais-metalo-rėmais-pertvara-su-stiklinėmis-durimis-kaina

Saugokite pertvaras nuo subraižymų

Nors stiklo-metalo durys yra itin patvarios ir tvirtos, jos gali būti subraižytos, jei nėra atsargiai naudojamos. Būkite atsargūs, kad nepažeistumėte dažyto plieno paviršiaus raktais ir kitais kasdieniame gyvenime naudojamais aštriais daiktais. Valydami stiklo paviršių nenaudokite abrazyvinių medžiagų, ar aštrių įrankių. Jei atsiranda įbrėžimų, turėtumėte pasikonsultuoti su specialistu, kad surastumėte geriausią taisymo sprendimą.

Patikrinkite furnitūrą

Reguliariai patikrinkite metalo durų jungiamąsias detales, kad įsitikintumėte, jog durys funkcionuoja tinkamai. Įsitikinkite, kad rankenos, skląsčiai ir kiti komponentai yra veikiantys, ar nėra nusidevėjimo, laisvumo ar pažeidimų. Jei pastebėsite kokių nors nusidevėjimo, ar atsilaisvinusių detalių, turėtumėte suremontuoti arba pakeisti furnitūrą, kad išlaikytumėte duris funkcionalias ir saugiai naudojamas.

Metalo-stiklo-pertvara-su-skaidriu-stiklu-stiklinės-sienelės-plieno-stiklo-pertvara-Dominius_stiklinė-pertvara-su-juodais-metalo-rėmais

Vadovaudamiesi šiais priežiūros patarimais, galite būti ramūs, kad jūsų stiklo-metalo durys išliks išvaizdžios ir funkcionalios. Reguliarus valymas, švelni ir atsargi priežiūra padės išsaugoti produkto išvaizdą ir funkcionalumą ilgus metus. Investuokite ne tik į kokybiškus gaminius, bet ir jų priežiūrą.

Jei turite klausimų arba norite pasikonsultuoti dėl pertvarų priežiūros su profesionalais, nedvejodami susisiekite su mumis.