Stiklinės durys gali būti puiki detalė prie bet kokio privačios ar komercinės patalpos interjero. Stiklo ir metalo konstrukcija suteikia ne tik elegantišką ir šiuolaikišką įvaizdį, bet ir daugybę praktinių privalumų. Dominius siūlo įvairių tipų stiklo-metalo duris, kurias galima pritaikyti bet kokiai privačiai ir komercinei erdvei, tiek moderniai, tiek klasikinei.

Metalo-stiklo durų pritaikymas komercinėse patalpose

Metalo-stiklo durys gali būti pilnai pritaikytos pagal jūsų poreikius ir pageidavimus. Galima rinktis įvairių dydžių, spalvų ir tekstūrų metalą, derantį prie įvairių patalpų interjero. Komercinėse patalpose, pvz. biuruose, dažnai reikalinga garso izoliacija, siekiant atskirti darbo vietas. Modernios patalpos reikalauja ne tik praktiškų ir ergonomiškų sprendimų, bet ir stilingų detalių. Galite rinktis unikalių formų dizainą, pvz. arkas tam, kad suteiktumėte patalpai unikalių detalių ir atspalvių.

Tokiose patalpose svarbus erdvės taupymas bei praktiškas ir ergonomiškas patalpų atskyrimas. Jei reikia greito ir praktiško plačių patalpų atskyrimo, geriausias sprendimas yra sulankstomos durys, kurios gali uždengti didelį angos plotą ir, esant reikalui, gali būti sulankstomos, taip atidarant ir sujungiant du kambarius. Jeigu svarbu atskirti skirtingas darbo vietas, kurioms reikalinga tyli ir rami zona, rekomenduojame rinktis varstomas duris, kurios gali būti efektyviai izoliuojamos nuo triukšmo.

 
Dvivėrės-stiklo-metalo-slankiojančios-durys-stiklinė-pertvara-su-stumdomomis-durimis-dominius.
Dvivėrės-stiklo-metalo-durys-stiklinės-durys-su-juodais-rėmais-industrinio-stiliaus-durys-stiklinė-pertvara-dominius

Metalo-stiklo durų pritaikymas privačiose patalpose

Privačiose patalpose stiklines duris galima pritaikyti įvairiems poreikiams ir funkcijoms: nuo garso izoliacijos, dekoro, privatumo kurimo iki šildomų ir nešildomų patalpų atskyrimo. Galite rinktis iš skirtingų stiklo tipų, tokių kaip grūdintas ar laminuotas stiklas. Grūdintas stiklas yra tvirtas ir patvaresnis nei paprastas stiklas. Laminuotas stiklas, dūžio atveju, sulaiko stiklo šukes ant laminuotos plėvelės. Tai labai svarbu, jei namuose yra mažų vaikų. Stiklo rūšį padėsime išsirinkti priklausomai nuo patalpos naudojimo funkcijų ir poreikių.

Dažniausias privačių namų poreikis – šildomų ir nešildomų patalpų atskyrimas, triukšmingų ir tylių zonų atskyrimas, neprarandant natūralios šviesos visuose kambariuose. Štai kodėl metalo-stiklo durys dabar yra populiarus pasirinkimas. Dėl savo maksimalaus pritaikomumo skirtingiems poreikiams ir interjerui stiklo-metalo durys yra praktiškas, estetiškas ir funkcionalus sprendimas bet kuriuose namuose. Taip pat galite pasirinkti, ar norite vienvėrių ar dvivėrių stiklo durų, stumdomų, slankiojančių, sulankstomų ar stacionarių, ir ar norite pridėti papildomų funkcijų, tokių kaip savaiminio užsidarymo mechanizmai, garso slopinimas, spynos ir kt.

Metalo-stiklo durų privalumai

Vienas didžiausių stiklinių durų privalumų yra tai, kad jos suteikia kambariui atvirumo ir erdvumo įspūdį. Stiklinės durys praleidžia daugiau natūralios šviesos, o tai gali būti ypač svarbu parduotuvėms, eksopozicionuojančioms savo prekes, biurams ar tiesiog privatiems namams. Stiklinės durys taip pat gali suteikti didesnės erdvės pojūtį ir gali būti puikus pasirinkimas mažesnėms patalpoms, taip suteikiant jiems vizualiai erdvesnės patalpos įspūdį. Stiklinės durys gali tapti puiki interjero detalė tiek privačiuose, tiek komerciniuose pastatuose. Jos ne tik suteikia elegantišką išvaizdą, bet ir daug praktinių privalumų. Pritaikę stiklines duris pagal savo poreikius ir pageidavimus, galite sukurti unikalų interjero įvaizdį, puikiai derantį bet kurioje patalpoje.

Dvivėrės-stiklo-metalo-durys-stiklinės-durys-dvigubod-stiklo-metalo-durys-su-rifliuotu-stiklu-dominius