Projektas iliustruojantis, kaip tinkamas aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip plienas ir stiklas, naudojimas gali visiškai pakeisti namų funkcionalumą ir atmosferą. Todėl mūsų metalo-stiklo durys suvaidino lemiamą vaidmenį šių namų transformacijoje.

stiklo-metalo durys

Iššūkiai pirmajame etape

Iššūkiai aiškūs: tamsūs koridoriai ir svetainė su ribotu natūralios dienos šviesos šaltiniu paverčia patalpas ankštomis. Mūsų klientai norėjo atvirų ir šviesių erdvių, tačiau tam prireikė kruopštaus dizaino išplanavimo ir tinkamų gaminių parinkimo. Tikslas buvo sukurti erdves, kurios būtų didesnės ir šviesesnės.

Medžiagų ir dizaino pasirinkimas

Norėdami sukurti jaukius ir šviesius namus, pasirinkome stiklo-metalo duris su skaidriu stiklu. Stiklo-metalo durys yra ne tik patvarios, bet ir sukuria modernią estetiką, kurią galite priderinti prie bet kokio interjero dizaino. Stiklo pagalba į tamsų koridorių patenka daugiau natūralios dienos šviesos, kuri iš karto sukūria šviesesnį ir atviresnį jausmą. Zona tarp prieškambario ir svetainės tapo atviresnė ir jaukesnė.

stiklinės stumdomos durys
stumdomos durys

Stumdomų durų įrengimas

Pradėjome nuo stiklinių durų montavimo tarp prieškambario ir svetainės. Funkcionalios ir estetiškos, pagal užsakymą gaminamos skirtingų dydžių ir dizaino durys gaminamos pagal iš anksto numatytus bei aptartus klientų pageidavimus. Taip sukūrėme ne tik madingą, šiuolaikišką stilių, bet ir šviesią bei atvirą atmosferą.

Siekėme išlaikyti erdvę kuo didesnę, atviresnę bei funkcionalesnę. Stumdomos durys - puikus sprendimas norint sutaupyti vietos ir efektyviai atskirti patalpas lengvai ir praktiškai. Slankiojanti sistema leidžia funkcionaliai atverti kambarius, priklausomai nuo poreikio.

Didesnis šviesos srautas patalpoje su stiklinėmis durimis ir vitrinomis

Kita svarbi projekto dalis buvo padidinti esamą durų angą ir pridėti stacionarias vitrinas, pro kurias patektų kuo daugiau šviesos. Stiklinės durys su vitrinomis ne tik padidino durų angą, bet ir suteikė patalpoms daugiau šviesos.

stiklo-metalo durys
metalo-stiklo durys

Pritaikymas pagal kliento pageidavimus

Kiekvienas klientas turi savo norus ir poreikius. Įsitikinome, kad kiekvienas gaminys privalo būti skirtingas dizainu, dydžiu, stiliumi tam, kad būtų pritaikytas jūsų individualiems poreikiams. Mūsų stiklo-metalo durys bei slankiojančios pertvaros - tai įvairių stilių ir funkcionalumo išraiška. Lankstumas yra viena iš mūsų stipriųjų pusių, todėl siūlome gaminius, tinkančius itin funkcionaliems namams.

Projekto užbaigimas

Durų montavimą atliko mūsų patyrusi komanda. Mūsų gaminių kokybė ir patirtis atneša galutinį rezultatą, kuriuo lieka patenkintas tiek, klientas, tiek mūsų komanda. Buvo svarbu, kad naujos stiklinės pertvaros ne tik estetiškai atrodytų, bet ir pasitarnautų kasdieniniame naudojime.

stiklas ir plienas
stumdomos durys

Rezultatas: šviesūs ir atviri namai

Projekto rezultatas - šviesūs ir erdvūs namai. Prieškambaris ir svetainė, kurie anksčiau buvo tamsūs ir uždari, tapo atvira erdve, kurioje gera ir jauku būti. Tai tinkamo dizaino parinkimo ir kokybiškų gaminių galia. Tik kelių naujų pertvarų pagalba tiek svetainė, tiek prieškambaris pasikeitė kardinaliai.

Sukurkite kardinalius pokyčius savo namuose šio paprasto sprendimo pagalba, siūlome platų stiklo-metalo durų, stumdomų durų ir kitų gaminių pasirinkimą, kuriuos pritaikysime pagal jūsų poreikius. Mūsų stiklinės durys ir pertvaros gaminamos įvairių dizainų ir dydžių, todėl mes visada pasiruošę padėti rasti geriausią sprendimą.

Susisiekite su mumis norėdami gauti daugiau informacijos ir leiskite mums padėti sukurti jūsų svajonių namus.