Stiklinės durys vis labiau populiarėja šiuolaikiniame dizaine, ir nesunku suprasti kodėl. Stiklinės durys suteiks jūsų namams elegantišką ir išskirtinį įvaizdį bei suteiks galimybę sukurti natūralios šviesos ir atvirumo jausmą. Tačiau, kaip ir su visais interjero dizaino elementais, svarbu neatsilikti nuo naujausių tendencijų, kad jūsų namai atrodytų šiuolaikiški ir stilingi.

Juodi rėmeliai ir detalės

Viena populiariausių stiklinių durų dizaino tendencijų – juodos spalvos rėmai ir detalės. Juodi metaliniai rėmeliai suteikia šiuolaikišką ir rafinuotą įvaizdį bei kontrastą tarp šviesių atspalvių sienų ir baldų. Tai klasikinis industrinio interjero elemento pasirinkimas. Nors galite rinktis bet kokios spalvos metalą, taip sukuriant visiškai unikalų ir personalizuotą interjero elementą, tačiau jei norite modernaus ir ryškaus kontrasto, juodos durys yra tendencingiausias pasirinkimas perkant industrinio stiliaus duris ir pertvaras.

 Juodos-metalo-stiklo-durys-stiklinės-durys-su-juodais-metalo-rėmais-industrinio-stiliaus-stiklinės-durys.
Stumdomosdurys-stiklinės-stumdomos-durys-kaina-į-sieną-sustumiamos-stiklo-metalo-durys-su-teleskopiniu-bėgeliu

Stumdomos durys

Stumdomos durys yra populiari stiklinių durų dizaino tendencija jau keletą metų, ir panašu, kad šios tendencijos populiarumas nemažėja. Stumdomos durys suteikia atvirumo ir erdvumo bet kokiai patalpai ir yra ypač populiarios kambariuose su ribota erdve. Stumdomos durys gali būti įvairių stilių, dizaino, spalvų ir atliktį skirtingą funkcionalumą. Vis labiau populiarėja į interjerą integruoti teleskopines stumdomas duris. Teleskopinės stumdomos durys susideda iš dviejų arba trijų durų varčių ir vienu metu gali būti išstumtos iš sienos, taip atskiriant didesnes namų erdves. Tai labiausiai erdvę taupanti, praktiškiausia ir stilingiausia detalė, kurią galite įrengti namuose.

Lenkti profiliai

Raštai ir įvairios fromos suteikia jūsų durims unikalų ir personalizuotą pojūtį, taip pat gali sukurti įdomų šviesos raštą kambaryje. Saulės spinduliai, kurie prasiskverbs pro įvairius durų rėmelių ornamentus, sukurs nepakartojamą ir jaukią atmosferą. Raštai gali būti bet kokie – nuo ​​paprastų geometrinių formų iki sudėtingesnių arkų ir elipsių. Durų dizainas gali būti derinamas su įvairiais interjero elementais, taip sukuriant dinamišką bei harmoningą jausmą patalpoje.

Dvivėrės-stiklinės-durys-su-lenktais-metalo-profiliais-metalo-stiklo-durys-lenktos-formos-metalo-stiklo-durys-industrinio-stiliaus-durų-kaina
Stiklinės-durys-metalo-stiklo-durys-su-raštuotu-ir-spalvotu-stiklu-spalvoto-stiklo-durys-mozaikos-stiliaus-durys-metalo-stiklo-durys

Spalvotas stiklas

Vitražas yra dar viena populiari stiklinių durų dizaino tendencija. Vitražas suteikia jūsų durims menišką ir įdomią išvaizdą, taip pat gali suteikti kambariui asmeniškumo. Vitražas gali būti įvairių spalvų ir raštų, o jūs galite sukurti individualų dizainą, kuris harmoningai susilietų su jūsų namų baldais, paveikslais ir kitomis interjero detalėmis. Atskleiskite savo kūrybiškumą ir rinkitės iš skirtingų spalvų stiklų.

Minimalistinis dizainas

Pastaraisiais metais vis labiau populiarėja minimalistinis dizainas, ši tendencija galioja ir stiklinių durų dizainui. Paprastumas ir švarios linijos yra minimalistinio dizaino raktas, o tokį dizainą bei vertybes galima lengvai įgyvendinti savo namuose naudojant stiklines duris. Stiklinės durys su vienu arba dviem stiklo skirsniais, be nereikalingų detalių suteikia šiuolaikišką ir stilingą išvaizdą. Jei norite sekti naujausias interjero tendencijas, mažesnis kiekis metalinių skirtukų, skaidančių stiklą, suteiks minimalistinį, madingą ir šiuolaikišką įvaizdį.

Dvivėrės-industrinio-stiliaus-durys-metalo-stiklo-durys-minimalistinio-stiliaus-stiklinės-durys-su-juodais-metaliniais-rėmais-industrinio-stiliaus-durų-kaina

Apsilankykite mūsų Instagram arba Facebook ir pamatykite naujausius mūsų projektus. Semkitės įkvėpimo!