Slapukų politika taikoma kartu su mūsų privatumo politika, kurioje aprašoma, kaip apdorojame Jūsų asmeninę informaciją. Ši slapukų politika taikoma naudojantis mūsų interneto svetaine „Dominius AS“ adresu www.dominius.lt (toliau – „Svetainė“).

Slapukai – kas tai?                  

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai su informacija, kuriuos Jūsų interneto naršyklė apsilankant mūsų Svetainėje patalpina Jūsų kompiuteryje, mobiliajame telefone arba kitame įrenginyje, su kuriuo lankotės mūsų Svetainėje. Jūsų interneto naršyklė atsiunčia slapukų informaciją į Svetainę kiekvieną kartą, kai joje apsilankote.

Svetainėje naudojami slapukai

Būtinieji slapukai

Šie slapukai Svetainėje yra būtini tam, kad Jūs galėtumėte naršyti ir naudotis Svetainės funkcijomis.

Funkciniai slapukai

Funkciniai slapukai įsimena Jūsų pasirinkimus bei leidžia mums atitinkamai tobulinti Svetainę.

Reklaminiai, tikslinės rinkodaros slapukai

Šie slapukai naudojami siekiant apriboti, kiek kartų lankytojas mato konkrečią reklamą, taip pat padeda įvertinti reklamos efektyvumą. Trečiųjų šalių tikslinės rinkodaros slapukus jūsų įrenginyje gali įdiegti trečiųjų šalių reklamuotojai, skelbimų tinklalapiai, duomenų mainų valdytojai, rinkodaros analitikai ir kiti paslaugų teikėjai.

Analitiniai slapukai

Dominius AS naudoja šiuos slapukus, kurie padeda surinkti informaciją apie vartotojų apsilankymą mūsų Svetainėje. Šie slapukai padeda mums sekti kaip dažnai vartotojas apsilanko mūsų svetainėje ir kuriuose puslapiuose lankomasi dažniausiai.

Kokius slapukų partnerių tinklus naudojame mes?

Anoniminėms ataskaitoms ir statistikai generuoti naudojame „Google Analytics“, kuris saugo slapukus jūsų įrenginyje. „Google“ saugo šią informaciją pagal savo privatumo politiką.

„Google Analytics“ ir „Google Tag Manager“

Tai trečiųjų šalių slapukai, kurie renkami ir tvarkomi anonimiškai, siekiant stebėti ir patobulinti svetainės veikimą (našumo slapukai). „Google Analytics“ naudoja slapukus anoniminės informacijos
apie vartotojų veiklą svetainėje rinkimui ir analizavimui.

Jei nenorite, kad ši paslauga rinktų informaciją apie jūsų veiklą, „Google“ siūlo „Google Analytics“ atsisakymo funkciją. Norėdami išjungti „Google Analytics“, spustelėkite šią nuorodą: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

„Facebook Pixel“

Šiuos slapukus saugo „Facebook“. Tai leidžia „Dominius AS“ analizuoti, optimizuoti ir sukurti auditoriją reklaminėms kampanijoms „Facebook“.

Galite išjungti „Facebook“ slapukų ir „Facebook Pixel Re-Marketing“ naudojimą asmeniniuose „Facebook“ nustatymuose.

Kaip valdyti slapukų nustatymus?

Galite valdyti arba ištrinti slapukus pagal pageidavimą. Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus, apsilankykite www.aboutcookies.org, kuriame pateikiama išsami informacija apie tai, kaip naršyklės nustatymuose išjungti slapukus ir ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau saugomus slapukus.

Galiojimas ir pakeitimai

Ši politika įsigaliojo 2018 m. rugpjūčio 25 d. Pakeitus šią politiką, mes paskelbsime naują jos versiją savo Svetainėje.