Ieškote originalių idėjų, kaip atskirti virtuvę nuo valgomojo arba svetainės? Populiarus būdas atskirti šias erdves - stiklinės durys. Metalo-stiklo durys gali būti puikus būdas sukurti funkcionalesnį ir vizualiai patrauklesnį kambarį savo namuose. Stiklinės durys gali būti naudojamos moderniam ir elegantiškam namų įvaizdžiui sukurti. Jos gali būti lengvai pritaikomos prie jūsų interjero, pasirenkant tam tikrą stilių, stiklo rūšį bei spalvą. Čia rasite įvairių modernaus interjero idėjų savo virtuvei.

Atskirkite virtuvę su stiklinėmis durimis

Virtuvės bei valgomojo ar svetainės atskyrimas su stiklinėmis durimis turi daug privalumų. Pirmiausia, stiklinės durys praleidžia maksimalų kiekį šviesos sklaidos visose patalpose, tai sukuria šviesią ir erdvią aplinką. Tai ypatingai svarbu jei virtuvė neturi natūralios šviesos šaltinių arba jų yra nedaug. Stiklinės durys taip pat gali suteikti atviresnės ir erdvesnės patalpos pojūtį jūsų virtuvei, tuo pačiu atskiriant ją nuo nepageidaujamų kvapų ar garsų. Stiklas, priešingai nei įprastos pertvaros, neblokuoja vaizdo ir šviesos. Tai ypač svarbu jei virtuvė nėra didelė. Nepageidaujamų kvapų ir garsu blokavimas vienas iš svarbiausių privalumų. Priėmus ir pasodinus svečius valgomajame, nenorime, kad atliekant paskutinius pasiruošimo vakarienei darbus, iš virtuvės į valgomajį sklistų nepageidaujami garsai ar kvapai. O jei kompanija yra artima, bet kada panorėjus duris galime atverti, taip sukuriant vientisą, bendrauti kviečiančią, erdvę.

Tai pats praktiškiausias interjero sprendimas. Varstomos stiklinės durys yra lengvai prižiūrimos ir valomos, todėl tai tampa praktišku sprendimu dažnai naudojamoje virtuvėje. Stiklinių durų montavimas yra paprastas procesas, kuris gali būti atliktas tiek patyrusio profesionalo, tiek nagingo namų šeimininko. Tai kainos ir kokybės santykį atliepiantis, turto vertę pakeliantis, sprendimas, sukuriantis funkcionalią ir vizualiai patrauklią patalpą jūsų namuose.

Stiklinė-pertvara-kaina-stiklo-metalo-pertvara-stiklinė-metalinė-sienelė-stiklinės-durys-dominius-LT-kaina
Stumdomos-stiklinės-durys-metalo-stiklo-stumdomos-durys-slankiojančios-sistemos-slankiojančios-stiklinės-durys-dominius-LT-kaina

Į sieną sustumiamos durys tarp virtuvės ir valgomajo

Vis daugiau namus įsirenginėjančių žmonių renkasi atskirti virtuvę nuo svetainės arba valgomajo su stiklinėmis stumdomomis durimis. Tai suteikia ne tik praktiškų, bet ir estetiškų privalumų. Visų pirma, stiklinės stumdomos durys leidžia šviesai laisvai sklisti abiejuose kambariuose, tai sukuria šviesią ir erdvią aplinką. Stumdomos durys, kurios gali išsistumti iš sienoje esančios nišos, yra vietą taupantis sprendimas, kuris suteiks galimybę atverti arba užverti virtuvės patalpą maksimaliai. 

Svarstant įsirengti į nišą sienoje sustumiamas duris, privalu tai daryti ankstyvame įrengimo darbų procese, dar prieš pastatant pertvaras, kadangi tokio tipo slankiojančios durys montuojamos į lubas, o tam reikalinga bent viena sienos pusė atvira, kitaip tariant, neuždengta plokštėmis. Jei siena virtuvėje jau pastatyta, ir nenorite jos ardyti, ant sienos montuojamos stumdomos durys yra puiki išeitis. Tokių durų bėgelis montuojamas ant sienos, o durys užslenka ant sienų. Taigi, jei svarstote atnaujinti savo virtuvę arba norite sukurti atviros erdvės pojūtį namuose, verta įsigyti stiklines-metalines stumdomas duris.

Paprastas būdas atverti virtuvę su sulankstomomis durimis

Paprastas būdas atskirti ir tuo pačiu atverti virtuvę bei valgomajį arba svetainę yra sumontuoti sulankstomas duris (armonikos tipo duris). Šios durys suteikia beveik panašų efektą kaip ir stumdomos - jos maksimaliai atveria patalpą bei suteikia galimybę išlaikyti abu kambarius sujungtus, o esant poreikiui, juos atskirti. Metas ramiai ir tyliai vakarienei? Tiesiog užverkite sulankstomas duris ir virtuvė taps visiškai atskira erdve. Jei yra poreikis, galima pasirinkti tonuotą, rifliuotą arba matinį stiklą, tam, kad vaizdas į virtuvę būtų nepermatomas, tačiau šviesa sklistų taip pat efektyviai. Virtuvė taps privačia, bet vis dar šviesia ir jaukia erdve, o svečiai ar jūs patys negalėsite matyti, kas vyksta užkulsiuose.

Tai estetiškiausias būdas atskirti virtuvę nuo valgomajo. Metaliniai rėmeliai yra ploni ir minimalistiniai. Jie gali būti dažomi įvairiomis spalvomis, taip duris galėsite lengvai priderinti prie jau esamo interjero. Tūkstantis stiklo rūšių leidžia išpildyti visus poreikius bei lūkesčius. Tai ne tik praktiškas būdas atkirti patalpas, bet ir estetiška bei lengvai pritaikoma interjero detalė.

Stumdomos-stiklinės-durys-metalo-stiklo-stumdomos-durys-slankiojančios-sistemos-slankiojančios-stiklinės-durys-dominius-LT-kaina

Nesvarbu kokius poreikius savo virtuvei įsivaizduojate, mes visada prisitaikome prie jūsų norų bei poreikių. Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau apie kainas bei kitas detales.

info@dominius.lt     /      +370-662 40625