Įsileiskite šviesą į savo namus su mūsų specialiai gaminamomis metalo-stiklo durimis su minimalistiškomis šoninėmis vitrinomis. Tobulas funkcionalumo ir estetikos derinys – šios durys suteiks prabangą bet kokiai namų erdvei.

vienvėrės stiklo-metalo durys su šonine vitrina svetainėje

Daugiau nei tik durys: durys, kurios apibrėžia jūsų stilių

Durys namuose neturi atlikti tik praktiškumo funkcijos, jos gali būti jūsų unikalaus stiliaus dalis. Mūsų stiklo-metalo durys su šoninėmis vitrinomis suteikia galimybę sukurti nepamirštamą interjero įspūdį. Nuo klasikinių baltų durų iki mūsų novatoriškų spalvų variantų ir RAL spalvų paletės – pritaikykite durų dizainą pagal jūsų asmenybę.

Durų dizaino galimybės – beribis spalvų pasirinkimas

Pamirškite dizaino apribojimus ir tyrinėkite spalvų paletę skirtą jūsų metalo-stiklo durims. Pasirinkite iš daugybės jūsų stilių atitinkančių spalvų iš RAL spalvų paletės, apdailos variantų ir suteikite namams gaivaus individualumo. Sukurkite spalvingą išraišką, kuri išsiskirtų iš kitų interjerų.

vienvėrės stiklo-metalo durys su šonine vitrina svetainėje
vienvėrės stiklo-metalo durys su šonine vitrina svetainėje

Patvarios stiklinės durys tvariems namams

Mes, Dominius, suprantame patvarių durų svarbą. Mūsų metalo-stiklo durys yra ne tik estetiškos, bet ir pagamintos taip, kad tarnautų ilgai. Kruopščios profesionalių meistrų rankos preciziškai paruošia plieną virinimui, dengimui ir dažymui milteliniu būdu. Tai durys, kurių stilius derinamas su funkcionalumu ir patvarumu laiko tėkmei.

Erdvesni namai su stiklo-metalo pertvaromis

Dominius durys su šoninėmis vitrinomis ne tik suteikia vizualinį estetinį postūmį, bet ir atveria kambarį bei sukuria didesnės erdvės iliuziją. Nesvarbu, ar tai būtų tambūro durys, ar durys miegamajame, šios durys suteikia jūsų namams elegantiškumo, modernumo, estetiškumo, išlaikant funkcionalumą, patogumą bei natūralią dienos šviesą.

Tai puikus pasirinkimas didesnėms angoms – rinkitės šonines vitrinas su durų kaiščiais, prireikus šoninė vitrina atsidarys ir taip sukursite didesnį praėjimą. 

dvivėrės stiklo-metalo durys su šoninėmis vitrinomis svetainėje

Įsigykite ne tik duris, bet ir meno kūrinį, kuris padiktuos apie jūsų namų jaukumą ir estetiką. Susisiekite su mumis šiandien ir pradėkite savo kelionę stilingesnių ir funkcionalesnių namų link.