Stiklinės durys ir pertvaros tampa vis populiaresnis elementas modernioje architektūroje bei interjero dizaine. Tai unikali eksterjero bei interjero detalė, užtikrinanti natūralios šviesos patekimą į patalpas ir sklandų perėjimą tarp namų ir lauko erdvių. Tačiau apie šias duris vis dar sklando nemažai mitų ir neatsakytų klausimų. Pažvelgsime į kai kuriuos dažniausius kylančius klausimus apie stiklines duris ir pateiksime faktus apie šią tendencingą eksterjero/interjero detalę.

Ar stiklinės durys gali užtikrinti pakankamai privatumo?

Faktas: stiklinės durys iš tikrųjų gali sukurti privačią erdvę, ypač jei jos gaminamos su raštuotu arba matiniu ar tamsintu stiklu. Stiklinės durys ir pertvaros pranašesnės už įprastas duris, kadangi su raštuotu stiklu galite visiškai sumažinti matomumą patalpoje ir tuo pačiu užtikrinti, kad natūrali dienos šviesa pasieks kiekvieną namų kampelį. Taip efektyviai atskirsite kambarius ir tuo pačiu išlaikysite erdvumo ir atvirumo jausmą namuose. Stiklinės durys ir pertvaros gali puikiai tikti namų biuruose, virtuvėse ir svetainėse, koridoriuose ir kitose patalpose, kuriose reikia daugiau erdvumo ir šviesos.

stiklinės-durys-su-juodais-metaliniais-rėmais-stiklo-metalo-pertvara-stiklinė-pertvara-su-juodais-rėmais-vienvėrės-stiklinės-durys-namams
Stiklinė-pertvara-stiklinės-durys-stiklo-metalo-pertvara-industrinis-stilius-stiklinių-durų-kaina-stiklo-metalo-durys-namams

Ar stiklinės durys gali izoliuoti garsą?

Faktas: stiklinės durys iš tikrųjų gali efektyviai izoliuoti garsą, sklindantį tarp skirtingų patalpų, ypač jei jos pagamintos iš garsą izoliuojančių medžiagų. Garsą izoliuojantis stiklas sukurtas naudojant specialią technologiją, kuri sumažina į patalpą patenkančio triukšmo kiekį, todėl tai gali būti idealus sprendimas tiems, kurie gyvena ar dirba triukšmingose namuose ar biuruose. Stiklinės pertvaros taip pat gali būti gaminamos su sandarinimo medžiagomis aplink durų rėmą, kurios padeda sumažinti triukšmo sklaidą. Pavyzdžiui, automatinis durų slenkstis nusileidžia iš durų apačios, kai jos uždaromos. Taip uždengiami tarpai tarp grindų ir durų. Kai durys atidaromos, slenkstis automatiškai pakylą į durų apačios vidų. Toks sprendimas sukuria minimalistinį, lengvą ir praktišką dizainą be papildomų detalių ant grindų.

Ar stiklinės durys izoliuoją šaltį/šilumą?

Faktas: Stiklinės durys gali būti gaminamos su efektyviomis terminėmis izoliacijos savybėmis, kurios išlaiko pageidaujamą temperatūra patalpoje. Izoliuotos durys gali būti gaminamos su aukštos kokybės sandarinimo priemonėmis aplink rėmą, padedančiomis išvengti šalčio ar šilumos pralaidumo. Stiklinės durys su šilumą/šaltį izoliuojančiu stiklu ir tarpinėmis bei uždaru rėmu gali būti puikus dizaino pasirinkimas jūsų verandai, prieškambariui ar vyno kambariui. Naudojant pažangiausias technologijas stiklinės durys ir pertvaros gali būti efektyvus šilumą izoliuojantis sprendimas, padedantis sukurti lengvą ir šiuolaikišką namų interjero dizainą.

dvivėrės-stiklo-metalo-durys-stiklinė-pertvara-stiklo-metalo-pertvara-industrinis-stilius-stiklo-metalo-pertvaros-kaina
stiklinės-durys-su-metaliniu-rėmu-ir-langeliais-stiklo-metalo-pertvara-stiklinė-pertvara-namams

Ar stiklinės durys ir pertvaros lengvai dūžta?

Faktas: Stiklinės durys gaminamos iš grūdinto stiklo, todėl jos yra daug tvirtesnės ir atsparesnės smūgiams nei įprastas stiklas. Stiklinės durys taip pat dažnai gaminamos iš laminuoto stiklo, kuris yra saugus, o tarp dviejų sulaminuotų stiklų yra plėvelė, kuri užtikrina, kad stiklas nesudužtų, jei durys būtų atidaromos arba uždaromos per stipriai. Kad ir kokį stiklą pasirinktumėte – raštuotą, tonuotą ar spalvotą, jis turi būti grūdintas. Savo gaminiuose standartiškai naudojame skaidrų grūdintą 6 mm stiklą. Toks stiklas yra saugus bei sunkiai dūžta, tačiau jei taip nutinka, jis subyra į gabalėlius bukais kraštelias, kurie nesužeidžia šalia esančių žmonių ir nepažeidžia aplinkos.

Ar stiklinės durys ir pertvaros reikalauja didelio biudžeto?

Faktas: stiklinių durų kaina skiriasi priklausomai nuo dydžio, medžiagų ir norimų funkcijų. Nors kai kurios stiklinės durys gali reikalauti didesnio biudžeto, taip pat yra žemesnių kainų variantų, kurie užtikrina gerą kokybę už priimtiną kainą. Svarbiausia, kad stiklinės durys atitiktų Jūsų poreikius ir kainos ir kokybės santykį. Patvarūs ir solidūs sprendimai reikalauja aukščiausios kokybės medžiagų ir kruopštaus meistriškumo, todėl svarbu atsiminti, kad kaina visada atitiks kokybę.

dvivėrės-stiklo-metalo-durys-stiklinė-pertvara-stiklo-metalo-pertvara-industrinis-stilius-stiklo-metalo-pertvaros-kaina

Jei ketinate įsirengti stiklines duris ar pertvarą, svarbu žinoti tikrus ir pagrįstus faktus apie šiuos produktus, kad galėtumėte priimti tinkamą sprendimą. Susisiekite su mumis ir mes padėsime jums nepaskęsti informacijos gausoje.

 info@dominius.lt / +370-655 57 629