Lietuva žavi savo gamta, žaliosiomis zonomis ir besikeičiančia architektūra miestuose. 

Jeigu pro jūsų namų, restorano, parduotuvės, viešbučio ar kitų patalpų langus atsiveria akį traukiantis vaizdas, leiskite jam užpildyti erdvę. Jos grožį ir išskirtinumą kuria ne tik interjeras, bet ir vidaus bei išorės sukurta visuma.

Mūsų komanda dirba pagal individualius užsakymus, tad kiekvienam projektui ieškome unikalių sprendimų, kurie suteikia galimybę mums išnaudoti visas erdvės galimybes ir potencialą. 

Mes tikime, kad santykis mūsų ir kliento santykis yra svarbus viso projekto metu. Tai padeda priimti efektyvius sprendimus kuriant interjerą.

Minimalistinis dizainas idealiai tinka šiai bendrystei pabrėžti. Kuklus, atviras, neperkrautas interjeras, supaprastinti architektūriniai sprendimai, metalo ir stiklo pertvaros, durys, laiptų ir turėklų sprendimai padeda išorės vaizdams įsilieti į erdvę ir atsiskleisti joje visu savo grožiu. 

DOMINIUS specialistai jums padės rasti patį efektyviausią, funkcionaliausią ir išmintingiausią būdą atskirti erdves, išsaugant natūralios šviesos ir išorinio vaizdo sukuriamą vertę.