Skandinaviškas interjeras suteikia daugybę privalumų - daugiau natūralios šviesos, jame dera stilius ir praktiškumas, tokioje erdvėje lengva išlaikyti tvarką ir švarą. 

Minimalistiniai baldai net mažiausią erdvę padidina vizualiai, o renkantis kokybiškus, funkcionalius sprendimus ir tik būtinus daiktus sutaupysite finansinius kaštus. 

DOMINIUS kūrėjų tikslas - palikti jūsų namuose kuo daugiau atviros erdvės. 

Naudodami metalo-stiklo pertvaras ir duris mes atskiriame gyvenamąsias zonas, palikdami laisvės ir platybės pojūtį. Didesnės erdvės jausmą galime sukurti net mažose patalpose, pvz.: vonios kambaryje erdvę išlaisvina minimalistinės dušo pertvaros. 

Minimalistinis interjeras - tai daugiau nei baldai ar detalės. Jis įkvepia kitokiam, laisvesniam gyvenimo stiliui, kuriame karaliauja ne daiktai, o pojūčiai. Pertvaras, duris, laiptus ir baldus gaminame pagal individualius užsakymus, todėl galime rasti tinkamą sprendimą bet kokiai namų, viešbučių ar restoranų erdvei. 

Skandinaviškas interjeras kviečia atsipalaiduoti platybėse, patirti lėtą gyvenimo tempą, mėgautis stiliumi ir modernumu, jausti patogumą ir sprendimų funkcionalumą. 

Todėl skatiname mąstyti ne apie erdvės užpildymą detalėmis, o apie jos išlaisvinimą.