Industrinis stilius – populiari interjero tendencija, kurios šaknys siekia XX amžiaus pradžią. Šis stilius iš pradžių buvo naudojamas fabrikuose ir sandelių pastatuose, kur didžiausias dėmesys buvo skiriamas funkcionalumui. Bėgant laikui žaliavų ir pramoninių elementų estetika atsidūrė gyvenamųjų ir komercinių patalpų industrinio interjero epicentre.

Industrinio stiliaus pradžia

Industrinio stiliaus pradžia siekia XVIII - XIX amžaus pramonės revoliuciją. Šiuo laikotarpiu augo gamyklos ir masinė gamyba, kuri davė pradžią naujoms technologijoms ir medžiagų įvairovei. Plytų, betono ir metalo naudojimas buvo praktiškas sprendimas atšiaurioms šių ankstyvųjų pramoninių pastatų sąlygoms.

XX amžiuje architektūroje išaugo nauja pramoninių medžiagų ir dizaino tendencija. Architektai ir dizaineriai į savo darbus pradėjo įtraukti pramoninių elementų, o stilius pradėjo plisti už gamyklų ir sandėlių ribų. Devintajame ir dešimtajame dešimtmečiuose ši tendencija populiarėjo miestuose, kur senų pramoninių pastatų pavertimas loftais buvo populiarus interjero įrengimo būdas. Tokie loftai ypač išpopuliarėjo Niujorke, todėl šios durys dažnai vadinamos Niujorko lofto stiliaus durimis.

Industrinis stilius – populiari interjero tendencija, kurios šaknys siekia XX amžiaus pradžią. Šis stilius iš pradžių buvo naudojamas fabrikuose ir sandelių pastatuose, kur didžiausias dėmesys buvo skiriamas funkcionalumui. Bėgant laikui žaliavų ir pramoninių elementų estetika atsidūrė gyvenamųjų ir komercinių patalpų industrinio interjero epicentre.
stiklinės-durys-industrinio-stiliaus-stiklinės-durys-metalo-stiklo-durys-metalinės-durys-industrinis-interjeras-metalo-stiklo-pertvara

Kaip industrinis stilius integruojamas į interjero dizainą dabar?

Industrinis stilius nuėjo ilgą kelią nuo jo atsiradimo XX amžiaus pradžioje. Tai, kas kažkada buvo praktiškas sprendimas atšiaurioms pramoninėms aplinkoms, dabar tapo populiaria dizaino tendencija, naudojama namuose, biuruose ir komercinėse patalpose visame pasaulyje.

Šiandien pramoninis stilius yra populiaresnis nei bet kada. Jis dažnai naudojamas norint sukurti stilingą ir unikalų įvaizdį tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose. Žaliavų, tokių kaip betonas ir metalas, naudojimas, taip pat neuždengti vamzdžiai ir ortakiai yra šio stiliaus skiriamasis ženklas. Norint sukurti darnų pramoninį interjero įvaizdį, dažnai naudojamas pramoninis apšvietimas ir baldai, tokie kaip vintažinės, metalinės lempos ir kėdės.

Industrinio stiliaus metalo-stiklo durys – viena naujausių interjero dizaino tendencijų. Jos suteikia unikalų funkcionalumo ir estetikos derinį, tapo daugelio dizainerių ir namų savininkų geidžiamiausia interjero detale. Dėl tvirtos konstrukcijos bei priderinamumo prie interjero, Niujorko lofto stiliaus durys bei pertvaros tapo natūraliu dizaino pasirinkimu. Pastaraisiais metais didėja susidomėjimas stiklinių durų su metaliniais rėmais integravimas į namus ir biurus, jos tapo svarbia interjero dizaino dalimi.

Industrinis stilius namuose

Metalo-stiklo durų naudojimas interjero dizaine turi keletą privalumų. Pirma, jos suteikia stilingą ir šiuolaikišką įvaizdį. Industrinis stilius puikiai dera tiek miesto ir kaimo, moderniame ar klasikiniame interjere. Be to, stiklas leidžia šviesai pasiekti kiekvieną patalpos kampą, o tai suteikia atvirumo ir erdvumo pojūtį.
Stiklinės durys ir pertvaros su metalo rėmais taip pat gali padėti sukurti efektyvesnę ir funkcionalesnę erdvę. Ši konstrukcija sukuria patalpų integralumą bei, pasirinkus tinkamą stiklą, užtikrina privatumą. Durys taip pat gali būti naudojamos kaip pertvaros dalis arba kaip uždanga tarp dviejų zonų, padedanti apibrėžti erdves ir suteikti sistemingesnį bei funkcionalesnį kambarių išdėstymą.

stumdomos-stiklo-metalo-durys-stiklinės-durys-slankiojančios-sistemos-stumdomos-stiklinės-durys-stiklo-metalo-pertvara-su-stumdomomis-durimis

Įvairaus dizaino industrinio stiliaus durys

Yra daugybė skirtingų stilių ir dizaino pasirinkimų, todėl, su mūsų pagalba, galite susikurti tokias duris, kurios puikiai derės prie jūsų unikalaus interjero. Nuo paprastų ir švarių linijų iki detalesnių ir dekoratyvesnių durų su arkomis – kiekvienas ras kažką sau artimo. Taip pat galite rinktis iš įvairių stiklo variantų, įskaitant matinį, rifliuotą (su grioveliais) ar spalvotą stiklą, kad pritaikytumėte duris pagal savo poreikius.

Stiklinės durys su metaliniais rėmeliais ne tik suteikia unikalią ir modernią išvaizdą, bet ir padeda sukurti funkcionalesnę bei organizuotesnę erdvę. Jei ieškote būdo atnaujinti savo interjerą ir suteikti industrinio stiliaus įspūdį, metalo-stiklo durys gali būti puikus pasirinkimas.

info@dominius.lt / +370-655 57 629