Stiklinės durys – populiarus interjero sprendimas, suteikiantis Jūsų namams išskirtinę eleganciją. Nesvarbu, ar tiesiog norite sukurti erdvią ir jaukią aplinką, ar maksimaliai padidinti natūralios šviesos sklaidą patalpoje, pagal užsakymą gaminamos stiklinės durys ir pertvaros yra funkcionalus ir praktiškas interjero sprendimas. Stiklinės durys yra tiksliai pritaikomos pagal Jūsų durų angos išmatavimus, todėl jos sklandžiai integruojamos į Jūsų namų interjero dizaino koncepciją. Mes siūlome platų gaminių dizaino pasirinkimą ir galimybę pritaikyti pagal poreikį ir reikiamą funkciją.

dvivėrės stiklinės durys

Beribės galimybės

Užsakant individualiai gaminamas stiklines duris, reikia atsižvelgti į keletą svarbių aspektų, tam, kad durys būtų pritaikytos prie jūsų poreikių bei, žinoma, interjero. Visų pirma, svarbu nuspręsti, kokio tipo stiklas geriausiai tinka prie Jūsų namų interjero bei poreikių. Skaidrus stiklas suteikia atvirumo ir erdvumo pojūtį, o matinis stiklas suteiks šiek tiek daugiau privatumo, neprarandant natūralios šviesos sklaidos. Mūsų stiklo-metalo gaminiai – tai aukštos kokybės, pilnai pritaikomi pagal Jūsų matmenis bei pageidavimus interjero sprendimai.

Dizaino pritaikomumas: nuo paprasto ir modernaus iki tradicinio, industrinio stiliaus

Kalbant apie dizainą, stiklinės durys gali išreikšti įvairius stilius. Nesvarbu, ar Jums labiau patinka paprastas, minimalistiškas ir modernus stilius, ar savo namams visgi norite suteikti industrinį, tradicinį įvaizdį, mes įgyvendinsime interjero viziją, atitinkančią jūsų poreikius. Durys ir pertvaros gali būti gaminamos su tiesiais, lenktais metaliniais skirtukais, įvairių geometrinių formų bei išraiškų, todėl šios durys yra lengvai pritaikomos tiek prie unikalaus, tiek prie paprasto ir minimalistiško interjero.

dvivėrės durys su pilkai tonuotu stiklu
stiklinės durys su juodais metalo rėmais virtuvėje

Durų tipas: nuo vienvėrių, paprastų durų iki stumdomų, plačių pertvarų

Mes siūlome platų unikalių stiklinių durų pasirinkimą, kurias galima pritaikyti pagal išmatavimus ir dizaino pageidavimus. Pažvelgę į mūsų asortimentą, atrasite platų galimybių pasaulį suteikti savo namams unikalų ir šiuolaikišką įvaizdį. Nuo durų tambūre iki stumdomų pertvarų tarp valgomojo ir virtuvės ir dar daugiau – mūsų gaminiai suteikia Jums laisvę kurti svajonių namus.

Matavimas ir montavimas

Ar jau apsisprendėte dėl dizaino, stiklo, spalvų ir funkcionalumo? Kitas žingsnis – tiksliai išmatuoti durų angą. Norint užtikrinti nepriekaištingą pritaikomumą ir montavimą, būtina atlikti tikslius matavimus ir įvertinti sienos konstrukciją. Mūsų ekspertų komanda padės Jums atlikti tiek matavimo, tiek montavimo procesus ir atsakys į visus jums rūpimus klausimus.

Dvivėrės stiklinės durys tambūre
dvivėrės stiklo-metalo durys su tonuotu stiklu

Pristatymas ir montavimas: saugus ir paprastas procesas nuo užsakymo iki surinkimo

Kai durys bus pagamintos, jos bus pristatytos jūsų adresu. Mūsų pristatymo paslaugos užtikrina, kad pagal užsakymą pagamintos stiklinės durys saugiai atkeliautų pas Jus ir būtų paruoštos lengvam montavimui. Taip pat siūlome montavimo paslaugas tiems, kurie nori nesirūpinti techniniais darbais ir tiesiog grožėtis rezultatu.

Pagal užsakymą pagamintos stiklinės durys jūsų namams tikrai suteiks modernią išraišką. Turėdami platų gaminių asortimentą ir galimybę pertvaras pritaikyti pagal Jūsų poreikius, galite būti tikri, kad jūsų stiklinės durys puikiai papildys Jūsų namų interjerą bei prisidės prie patogesnės kasdienybės. Susisiekite su mumis šiandien ir susipažinkite su mūsų gamybos galimybėmis.