Nesvarbu, ar stiklo-metalo durys bus tik stilinga interjero detalė, ar išpildys tam tikrą funkciją – Dominius gali prisitaikyti prie jūsų poreikių. Skaidrus grūdintas stiklas leis natūraliai dienos šviesai pasiekti kiekvieną jūsų namų kampelį, tuo tarpu tamsiai tonuotas arba rifliuotas stiklas suteiks šiek tiek privatumo ir leis atskirti dvi patalpas stilingai, bet tuo pačiu ir minimalistiškai. Tad kokį stiklą rinktis?

 

Įsileiskite dienos šviesą į savo namus

Natūralumas – vienas iš svarbiausių skandinaviško interjero elementų. Dienos šviesa ypatingai svarbi mažose erdvėse. Norint vizualiai padidinti savo namų erdvę, užtikrinkite, kad natūralios šviesos šaltinis pasiektų kiekvieną kambarį. Minimalistinis metalinių rėmelių dizainas išlaiko didelį skaidraus stiklo paviršiaus plotą, leisdamas prasiskverbti dienos šviesai į visas jūsų namų erdves. Stiklinės durys su metaliniais rėmeliais yra puikus interjero sprendimas norint atskirti šviesesnį kambarį nuo tamsaus. Tuo pat metu dienos šviesa pro langus pasklis po visą namų erdvę.

Norint ypatingai ryškaus vaizdo bei maksimalaus natūralios šviesos išnaudojimo, siūlome „OptiWhite“ stiklą, pasižyminčiu dideliu šviesos pralaidumu bei ryškių spalvų perteikimu. Susiliekite su namų erdvėmis, išlaikydami gamtos harmoniją, natūralumą ir šiaurietišką jaukumą.

sTIKLINĖS DURYS SU TONUOTU STIKLU

Minimalistinė erdvių pertvara

Elegantiškas ir prabangus sprendimas – metalo durys su tamsiai tonuotu stiklu. Taip ne tik praktiškai atskirsite kambarius, bet ir įnešite šiek tiek prabangos ir išskirtinumo savo namų interjerui. Tonuoto stiklo intensyvumas priklauso nuo jo storio – kuo storesnis, tuo tamsesnis stiklas. Tonuoto stiklo pertvara – tai prabangi ir unikali idėja atskirti vonios kambarį arba drabužinę. Šis stiklas nėra visiškai nepermatomas, tad suteikia subtilų tamsumą, kuris priklauso nuo kambaryje esančios šviesos kiekio.

Maksimaliam nepermatomumui išgauti rinkites matinį, rifliuotą, raibą ar kito nepermatomo stiklo rūšį. Nesvarbu, ar tai būtų vonios kambarys, ar virtuvės bei valgomojo pertvara, įvairių raštų stiklas suteiks jūsų namų interjerui minimalistinio jaukumo. Mūsų metalinių durų bei pertvarų proflio plonumas maksimaliai išsaugos patalpų erdvę bei suteiks kambariui išskirtinumo, o nauja interjero detalė tikrai nepraslys pro akis nei vienam svečiui.

Suteikite savo namams asmenybę

Minimalizmas ir funkcionalumas – tai skandinaviško interjero vertybės. Stiklo-metalo durys ne tik atskirs namų erdvę, bet ir taps išskirtine interjero detale. Meno kūriniais jūsų namuose gali tapti spalvoto stiklo durys, o dar stipresniam unikalumo prieskoniui sukurti – įvairių spalvų plono ir nepaprastai lengvo dizaino metaliniai profiliai. Galime pasiūlyti išties plačią laminuoto stiklo bei metalinių profilių spalvų paletę, tad nebijokite tapti kūrybingais ir susikurkite išskirtinę namų interjero detalę, kuri pasitarnaus ne tik kaip funkcionalus erdvių atskirimas, bet ir estetiškas interjero sprendimas. Itin didelis spalvų pasirinkimas tiks net ir išrankiausiam interjero dizaineriui.

Durys su spalvotu stiklu
Stumdomos durys su smart glass

Išmanūs sprendimai

Patogiems namams reikia inovatyvių ir kūrybiškų sprendimų. Kokį stiklą rinktis, norint pilnai atskirti dvi patalpas, sukuriant privatumą, bet tuo pat metu neprarandant natūralios šviesos sklaidos? Išmanusis stiklas (smart glass) – apima visus poreikius bei norus. Su šia technologija stiklą galėsite pakeisti iš skaidraus į matinį vos vienu mygtuko paspaudimu. Tokio tipo stiklas suteikia galimybę akimirksniu paversti kambarį privačia zona, leidžia natūraliai dienos šviesai iš karto užlieti jūsų namus, nebelieka poreikio ant stiklinės pertvaros kabinti užuolaidų arba žaliuzių, stiklas blokuoja žalingus UV spindulius bei tampa funkcionalia bei estetiška interjero detale.

Nesvarbu kokią ypatingą idėją turite, mes turime sprendimą kiekvienam iš jūsų. Tad atsiųskite mums stiklo pavyzdį ir mes surasime beveik šimtu procentu atitinkantį sprendimą. Mes vertiname kūrybos laisvę ir nestandartinius dizaino sprendimus.