Šiuolaikinėje greitai besikeičiančioje ir augančioje darbo aplinkoje svarbu sukurti tokias biurų erdves, kurios skatintų produktyvumą, kūrybiškumą ir kurtų darbuotojų gerovę. Vienas iš veiksmingų būdų tai pasiekti – įrengti stiklines pertvaras. Dominius LT specializuojasi gaminant, tiekiant ir montuojant stiklo-metalo gaminius, išpildančius šiuos lūkesčius. Šiame įraše apžvelgsime penkis pagrindinius stiklinių pertvarų biuruose privalumus.

stiklinė pertvara biure

1. Daugiau Šviesos ir Didesnis Produktyvumas

Vienas reikšmingiausių stiklinių pertvarų privalumų biuro erdvėje yra natūrali dienos šviesa. Natūrali šviesa prisideda prie geresnės mūsų nuotaikos bei augančio produktyvumo. Iš tiesų dienos šviesa daug efektyviau veikia mūsų produktyvumą nei dirbtinis apšvietimas. Stiklo pertvaros leidžia šviesai laisvai sklisti patalpose, sumažinant dirbtinio apšvietimo poreikį ir taip sumažinant energijos sąnaudas.

2. Estetika Profesionalams

Pagal specialų užsakymą gaminamos stiklo pertvaros bei durys biure sukurs modernų ir stilingą interjerą, suteiks atvirumo ir erdvumo pojūtį. Dominius LT siūlo įvairius dizaino sprendimus, kuriuos galima pritaikyti pagal jūsų specifinius poreikius – rinkitės dizainą, spalvą, formą, nesvarbu, ar tai būtų skaidrus, matinis ar tonuotas stiklas, ar rėmai būtų juodos ar auksinės spalvos. Suteikiame jums laisvę pasirinkti įvaizdį, kuris atspindės jūsų įmonės identitetą ir kultūrą.

stiklinės durys, pertvara biure
stiklinės durys biure

3. Efektyvi Garso Izoliacija

Gali atrodyti, kad stiklas nėra efektyvus sprendimas norint izoliuoti triukšmą, tačiau specialiai gaminamos stiklinės pertvaros yra stebėtinai efektyvios sumažinant nepageidaujamo garso sklidimą. Naudodami specialų garsą izoliuojantį stiklą ir aukštos kokybės garso izoliavimo medžiagas, Dominius LT užtikrina, kad mūsų stiklo pertvaros ir durys sumažins triukšmą. Tai ypatingai svarbu atviruose biuruose. Atkirtos ir izoliuotos erdvės padeda sukurti labiau koncentruotą ir produktyvią darbo aplinką, sumažinant trukdžius, pokalbių ir kitų biuro garsų foną. Sukurkite atskiras erdves, grupinių darbų kambarius, susitikimų kambarius, kurie visiškai izoliuoja triukšmą, tačiau tuo pat metu yra šviesūs ir erdvūs.

4. Lankstumas ir Pritaikymas

Dar vienas didelis stiklo pertvarų privalumas yra dizaino pritaikomumas. Nesvarbu, ar norite iš esmės pakeisti atviro biuro išplanavimą, ar sukurti darbo zonas pagal specifinius poreikius, stiklo pertvaros yra paprastas ir efektyvus sprendimas. Didelėms erdvėms siūlome sulankstomas pertvaras, kurias esant poreikiui galima suskleisti ir sujungti erdves. Stumdomos durys yra paprastas, vietą taupantis sprendimas mažesnėms patalpoms. Na o praktiškumą ir paprastumą pamėgę klientai visuomet renkasi pertvaras su varstomomis durimis. Viskas priklauso nuo jūsų ir erdvės poreikių.

stiklinė pertvara su matiniu stiklu biure
stiklinė pertvara biure

5. Patikrinti Sprendimai

Dominius džiaugiasi galėdami bendradarbiauti su įvairiomis įmonėmis, siekdami pagerinti jų biuro erdves su specialiai pritaikytomis stiklinėmis pertvaromis. Bendradarbiaudami su didele technologijų įmonė Osle, įrengėme stiklo pertvaras, kad sukurtume atskirus susitikimų kambarius ir tylos zonas atviroje erdvėje. Rezultatas pastebimas: atskiros, apibrėžtos tylios zonos išlaikant atvirumą, erdvumą bei natūralią šviesą. Be kita ko, džiaugiamės turėdami galimybę dirbti su mažesniais startuoliais maksimaliai išnaudojant ribotas biuro erdves bei įrengiant lanksčias ir funkcionalias stiklo pertvaras.

Specialiai pritaikytos stiklinės pertvaros yra funkcionalus ir modernus sprendimas bet kuriai biuro erdvei. Jos paverčia erdves šviesesnėmis, suteikia estetiškumo, sukuria efektyvią garso izoliaciją ir suteikia erdvei dizaino bei funckionalumo lankstumą. Dominius LT siekia tiekti tik aukštos kokybės gaminius, kurie ne tik atitinka, bet ir viršija jūsų lūkesčius.

---

Daugiau informacijos apie mūsų gaminius ir paslaugas rasite apsilankę mūsų svetainėje arba susisiekę su mumis tiesiogiai. Leiskite Dominius LT tapti jūsų partneriu kuriant šviesesnę, efektyvesnę ir modernesnę biuro erdvę.